TOMI 90x190 melkchocolade stapelbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd wordt op TOMI:
- heeft veel krachtZijn slaapmatje kan 100 kg dragen.
- op maat gemaaktHet heeft een universeel gemonteerde L/R-ladder.
- vergemakkelijkt de installatieEenvoudige montage met inbusschroeven.
- is multitaskenBiedt ruimte voor 3 personen.
- is veiligVoldoet aan alle normen voor gezondheidsbescherming.
- is ontwerperUniversele uitstraling van het meubel.
Het voldoen aan de veiligheidsnormen is de specialiteit van het TOMI 90x190 stapelbed melkchocolade van Lano Meble
In Lano Meble wij geven om de veiligheid van uw kind, daarom al onze kinderbedden worden vervaardigd volgens de hoogste normen. TOMI stapelbedframe is uitgevoerd gemaakt van grenenhout , dat is permanent . Bovendien universele uitstraling van het meubel zorgt ervoor dat je het gemakkelijk kunt matchen met interieurontwerp en je verandert de kamer van je kind, waardoor er een gezellige ontstaat kinderkamer . TOMI stapelbed kan een interessant voorstel zijn voor zowel tweelingen als broers en zussen van dezelfde leeftijd. TOMI stapelbed van Lano Meble u kunt zich aanpassen aan uw individuele wensen. In bed zijn beschikbaar tot 3 slaapplaatsen , zodat u kunt kiezen voor de set boven- en ondermatras en matras op uittrekbare bodem . Als uw kinderen TOMI stapelbed , je kunt ze splitsen op elk moment op twee afzonderlijke decks .
TOMI stapelbed, melkchocolade - gemaakt voor de rustige nachten van de kleintjes
Houten barrières en comfortabele ladders worden gekenmerkt door universaliteit Dus ook als u na verloop van tijd besluit de indeling te wijzigen, kunt u vrij kiezen aan welke kant de ingang komt. TOMI stapelbedmontage gebeurt met Inbusbouten , wat betekent dat u ze op elk gewenst moment kunt demonteren en naar een andere plaats kunt verplaatsen. zijn ook een interessante oplossing ruime lades , gelegen onder de ondermatras . Je kunt er beddengoed of speelgoed in doen om te maken kinderkamer er was altijd orde.

Kies een bed voor je kinderkamer dat jarenlang meegaat en vertrouw op de kwaliteit van het TOMI stapelbed van Lano Meble
TOMI stapelbed dan duurzaamheidsgarantie , omdat de maximale belasting per slaapdek 100 kg bedraagt. Ook over uw vloer hoeft u zich geen zorgen te maken want al onze producten zijn voorzien van rubberen ringen . Bestel TOMI stapelbed van Lano Meble en maak kinderkamer , wat de perfecte plek is om uit te rusten voor uw kinderen. Wij bieden meubels in het appartement brengen en monteren . Voor bestellingen van meer dan PLN 800 levering is gratis .

Hallo, leer mij beter kennen!
Bekijk voordat u uw definitieve keuze maakt alle afmetingen van TOMI, aangegeven in de onderstaande afbeelding ➔

Extra vrije ruimte in Lano stapelbedden - meer ruimte voor de vrijheid en veiligheid van uw kind
In de context van kinderbedden , vooral stapelbedden , de extra speling verwijst naar de ruimte tussen onderste en bovenste slaapdekken . Dit is een sleutelelement bij het garanderen van voldoende ruimte voor een kind dat op de lagere verdieping slaapt. Optimaal vrije ruimte in stapelbedden zorgt ervoor dat het kind voldoende ruimte boven zijn hoofd heeft, wat het comfort vergroot en de kans op zichzelf stoten bij het opstaan verkleint. Bij mezzaninebedden is er extra vrije ruimte het vergroot de hoeveelheid ruimte onder het bed, die vaak wordt gebruikt voor opslag of maakt het eenvoudigweg gemakkelijker toegankelijk voor het schoonmaken. In beide gevallen extra bodemvrijheid dit is de sleutel tot comfort, functionaliteit en veiligheid.
Extra informatie over foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
Foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit wordt veroorzaakt door de monitorinstellingen van uw computer of ander apparaat. De gepresenteerde foto's dienen uitsluitend ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | stapelbed met extra bed |
| Model | TOMI |
| Aantal personen | 3 |
| Kleur | melkchocolade |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 90x190 |
| Draagvermogen | 100 kg per slaapoppervlak |
| Bedlengte | 198 cm |
| Bedbreedte | 97 cm |
| Bedhoogte | 171 cm |
| Gewicht | 77 kg |
| Reling | in de set horizontaal vast |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | optioneel 2 lades (Apart verkocht) |
| Materiaal van de laden | spaanplaat |
| Verhoging van de ruimte | optioneel |
| Om te bouwen tot twee bedden | ja |
| Matraslengte | 190 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | 180 cm |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | 90 cm |
| Maximale matrashoogte | 90 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | 8 cm |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | 13 cm |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Uittrekbare lades | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om de vrije hoogte te verhogen | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om om te bouwen tot twee bedden | Ja |
| Type bed | driepersoons stapelbedden |
| Bedmaat | 90x190 |
| produktu | 90x190 |
| Kleur van het bed | Melkchocoladebruin |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor tieners (11–19 jaar) |
| ID materacy | 12190, 10781, 10423, 10466, 13109, 13133, 10546, 10579, 13121 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Logeermatras | 12189, 10443, 10762, 10486, 10403 |
| additional Laden | 13323 |
| additional Verhoogde doorrijhoogte 22 cm | 13309 |
