TED 90x190 kaneel stapelbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd wordt op TED:
- optimaliseert de ruimteEr blijft meer ruimte over voor spelen, leren en andere activiteiten.
- heeft veel fantasieKinderen kunnen de kleur kiezen die ze leuk vinden.
- is veelzijdigHet biedt maximaal 3 slaapniveaus.
- geeft om het milieuGemaakt van grenenhout uit verantwoorde bosbouw.
- op maat gemaaktHet heeft een universeel gemonteerde L/R-ladder.
- iedereen zou het graag willen hebbenHet kan dienen als basis voor kinderen om te spelen en te ontspannen.
Drie broers en zussen? Het kaneel stapelbed TED 90x190 zal perfect werken
Het is niet eenvoudig om kinderkamers zo in te richten dat ze ruimte hebben om te spelen, maar ook om te leren of andere activiteiten te ondernemen. Het is de moeite waard om als ouders te overwegen of je voor kiest stapelbed van Lano Meble . Onze TED-stapelbed Het is perfect voor iets oudere kinderen en zorgt voor een veilige slaap. Bekijk zeker alle voordelen van deze unieke stapelbed voor een kind . Allemaal dankzij 3 slaapniveaus , ontworpen in stapelbed TED . Misschien bedankt stapelbed van Lano Meble kleintjes zullen de slaapkamer van hun ouders niet meer zo vaak bezoeken omdat ze hun nieuwe slaapplek geweldig zullen vinden. TED-stapelbed voor een kinderkamer is een functionele oplossing met aandacht voor de kleinste details.
Betrouwbaarheid, stevigheid en duurzaamheid - dit is het kaneelkleurige TED-stapelbed
Wij zijn ervan overtuigd dat jij heel goed weet wat het beste is voor jouw kleintjes. Wij, als Lano Meble , proberen we ook aan de verwachtingen van ouders te voldoen. Onze TED-stapelbed is gedaan gemaakt van grenenhout afkomstig is van verantwoord bosbeheer, dus ECO het is bij de prijs inbegrepen!

Het favoriete meubelstuk van je kind: kaneel TED-stapelbed
Zeker TED stapelbed van Lano Meble biedt veel mogelijkheden voor kinderen om plezier te hebben. Naast stapelbed is veilig en het ontwerp zorgt ervoor dat uw kind niets overkomt, zelfs niet tijdens het slapen. Als je niet nodig hebt 3 slaapplaatsen kunnen kinderen een van hen gebruiken als hun eigen privébasis. Je verwacht hoogste kwaliteit ? De keuze is eenvoudig – Lano Meble .

Hallo, leer mij beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, bekijkt u elke TEDA-dimensie, gemarkeerd in de onderstaande afbeelding ➔

Extra informatie over foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
Foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit wordt veroorzaakt door de monitorinstellingen van uw computer of ander apparaat. De gepresenteerde foto's dienen uitsluitend ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | stapelbed |
| Model | TED |
| Aantal personen | 3 |
| Kleur | met kaneel |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 90x190 |
| Draagvermogen | 100 kg per slaapoppervlak |
| Bedlengte | 198 cm |
| Bedbreedte | 97 cm |
| Bedhoogte | 209,5 cm |
| Gewicht | 75 kg |
| Reling | niet van toepassing |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | niet van toepassing |
| Materiaal van de laden | niet van toepassing |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | nee |
| Matraslengte | 190 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 90 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | 13 cm |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in vier pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Type bed | driepersoons stapelbedden |
| produktu | 90x190 |
| Bedmaat | 90x190 |
| Kleur van het bed | Kaneelkleurig |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor tieners (11–19 jaar) |
| ID materacy | 12190, 10781, 10423, 10466, 13109, 13133, 10546, 10579, 13121 |
| Ilość materacy | 3 |
