SENSO 90x180 melkchocolade uitschuifbaar tweepersoonsbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd wordt op SENSO:
- neemt weinig ruimte in beslagHet is een perfecte oplossing voor de kamer van een broer of zus.
- houdt van plezierHet is een perfecte plek om vrije tijd door te brengen en plezier te hebben.
- biedt veelHet is uitgerust met twee matrassen op verschillende niveaus.
- geeft om veiligheidDe aanwezigheid van een veiligheidsbarrière garandeert de veiligheid van kinderen.
- zal veel weerstaan De duurzame berken FLEX-strip maakt hem bestand tegen belasting.
- houdt van opruimenHij kan worden voorzien van 2 ruime lades.
Vervang twee bedden door één: een melkchocoladekleurig stapelbed SENSO 90x180 van Lano Meble
SENSO het is van hout uitschuifbaar stapelbed , die bedoeld is voor naar de kamer van de broers en zussen . Het neemt weinig ruimte in beslag, waardoor het ideaal is voor in kleine kamers . Het wordt gekenmerkt door een eenvoudige structuur en ontwerp, waardoor het visueel universeel is - het past in elke interieurstijl. SENSO stapelbed heeft uitschuifbaar platform, waardoor het een perfecte plek is voor gedurende de dag om vrije tijd door te brengen . 's Nachts maak je er een nachtzone van met twee matrassen op lagere en hogere hoogten. Het is gewijd aan de ruimte die scheidt twee broers en zussen . Bedankt veiligheidsbarrière je kunt ze ook gebruiken met jongere kinderen.
Stapelbed in de kleur melkchocolade SENSO, gemaakt van hoogwaardig grenenhout
is gemaakt van grenenhout, waardoor het SENSO-bed duurzaam en langdurig. Het is dus een langetermijninvestering, in het begin kan het zijn stapelbed voor kinderen , en later ook voor tieners. Kader onder de matras gemaakt gemaakt van een berken FLEX strip, waardoor het geheel bestand is tegen belasting. SENSO uitschuifbaar stapelbed is een goed alternatief voor twee aparte bedden in de kamer , waar geen ruimte voor is. Het neemt dezelfde hoeveelheid ruimte in beslag als standaard eenpersoonsmodellen . Optioneel kan deze worden uitgerust met ruime lades voor opslag, b.v. voor beddengoed, speelgoed of kleding.

Match het SENSO bed 90x180 melkchocolade met uw kinderen door ze de juiste slaapmatrassen te geven
Het uiteindelijke optreden is aan jou bedden voor broers en zussen SENSO . Jij kunt beslissen soort matrassen afhankelijk van de individuele behoeften en voorkeuren van kinderen. Elk van de twee matrassen kan verschillend zijn. Bij het bestellen kies je bovendien voor de optie met of zonder lades.

Hallo, leer mij beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, maakt u zich vertrouwd met elke SENSO-dimensie, gemarkeerd in de onderstaande afbeelding ➔

Ontdek het SENSO uitschuifbaar tweepersoonsbed
Ontdek het SENSO uitschuifbaar tweepersoonsbed
Extra informatie over foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
Foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit wordt veroorzaakt door de monitorinstellingen van uw computer of ander apparaat. De gepresenteerde foto's dienen uitsluitend ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | stapelbed met extra bed |
| Model | SENSO |
| Aantal personen | 2 |
| Kleur | melkchocolade |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 90x180 |
| Draagvermogen | 100 kg per slaapoppervlak |
| Bedlengte | 188 cm |
| Bedbreedte | 97 cm |
| Bedhoogte | 77,5 cm |
| Gewicht | 64 kg |
| Reling | in de set horizontaal vast |
| Ladder | niet van toepassing |
| Laden | optioneel 2 lades (Apart verkocht) |
| Materiaal van de laden | spaanplaat |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | niet van toepassing |
| Matraslengte | 180 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | 170 cm |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | 90 cm |
| Maximale matrashoogte | 90 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | 8 cm |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | niet van toepassing |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 1725, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Uittrekbare lades | Ja |
| Type bed | lage tweepersoonsbedden |
| produktu | 90x180 |
| Bedmaat | 90x180 |
| Kleur van het bed | Melkchocoladebruin |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| ID materacy | 12189, 10780, 10422, 10465, 13108, 13132, 10545, 10578, 13120 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Logeermatras | 12188, 10442, 10761, 10485, 10402 |
| additional Laden | 13322 |
