OTYLIA 80x180 ongelakt hout hoogslaper eenpersoons Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom u verliefd zult worden op OTYLII:
- Het past bij u Beschikt over een universeel monteerbare ladder L/P.
- Het hecht waarde aan kwaliteit Was gemaakt van hoogwaardig ongelakt .
- Het is functioneel Het valse plafond is een perfecte plek om te slapen of te spelen.
- Het houdt van comfortabel slapen Hiermee kunt u het type en de maat van de matras kiezen.
- Het past overal Het ontwerp is universeel en past bij verschillende interieurstijlen.
- Het is eenvoudig te monteren Het is eenvoudig te monteren en wordt geleverd met instructies.
Bed in dennenhuis op de mezzanine OTYLIA 80x180 – geef uw kind een fort om de wereld te veroveren
Het kind komt op de eerste plaats. Daarom is het zinvol om te zorgen voor het best mogelijke kinderbed. Wij bieden hoogwaardige meubels, gemaakt van eersteklas materialen. Het stapelbed OTYLIA is een zeer interessante constructie met een tussenniveau - is het de moeite waard om zo'n meubelstuk voor de kinderkamer te kiezen? Het stapelbed OTYLIA heeft vrije ruimte onder het frame. Je kunt er een matras op leggen om op te slapen. Is het de moeite waard? Het kinderbed voor jongens of meisjes OTYLIA kenmerkt zich door een solide afwerking. Voor de productie gebruiken wij hoogwaardig ongelakt en een matrasframe van FLEX berkenlatten. De houten leuningen bieden veiligheid: ze zijn robuust en voldoende hoog. Voor het hoogslaper met tussenniveau is een ladder nodig. Dit is bij de set inbegrepen. De houten ladder kan aan elke zijde worden geplaatst en de ingang kan worden bepaald.
Vele matrasvarianten voor het ongelakt bed OTYLIA 80x180 van Lano Meubels
Een goede kindermatras is een must bij het inrichten van een kinderkamer. Bij het OTYLIA kinderbed heeft u de vrijheid om dit element te kiezen. U kunt bij uw bestelling al een matras naar keuze bestellen. U kunt het type en de grootte kiezen. Dit betekent dat het OTYLIA hoogslaper perfect op uw kind is afgestemd!

Zorg voor de veiligheid van uw kind met de bedhekken van ongelakt van OTYLIA
Het OTYLIA stapelbed geeft de kinderkamer een magische en unieke uitstraling. Het is voldoende om de juiste matras te kiezen. Hoewel het een hoogslaper is, is het volkomen veilig. Dit komt door de solide constructie en de houten leuningen. Zelfs jongere kinderen zijn veilig in het stapelbed OTYLIA. Een ideale keuze voor de kinderkamer!

Hallo, leer mij beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, moet u zich vertrouwd maken met de afmetingen van OTYLIA, die op de onderstaande tekening zijn aangegeven ➔

Om de stabiliteit te vergroten, raden wij aan om hoogslapers aan de muur te bevestigen*
* Extra montage-services omvatten niet het bevestigen van het bed aan de muur
Aanvullende informatie over de afbeeldingen en kleuren van Lano Meubels-bedden
De afbeeldingen en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit komt door de instellingen van de computer of een ander beeldscherm. De getoonde afbeeldingen zijn uitsluitend ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | hoogslaper |
| Model | OTYLIA |
| Aantal personen | 1 |
| Kleur | ongelakt hout |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 80x180 |
| Draagvermogen | 100 kg |
| Bedlengte | 188 cm |
| Bedbreedte | 87 cm |
| Bedhoogte | 227 cm |
| Gewicht | 42 kg |
| Reling | niet van toepassing |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | niet van toepassing |
| Materiaal van de laden | niet van toepassing |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | niet van toepassing |
| Matraslengte | 180 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 80 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | niet van toepassing |
| Frame | grenenhout, lijm, halfmatte lak |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed, frame, montageset, montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Dak (huisbed) | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Type bed | mezzanines |
| Bedmaat | 80x180 |
| produktu | 80x180 |
| Kleur van het bed | ongelakt hout |
| Kinderleeftijd | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| ID materacy | 12183, 10774, 10417, 10459, 13104, 13128, 10539, 10572, 13116 |
| Ilość materacy | 1 |
