NEMO 90x190 melkchocolade stapelbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd wordt op NEMO:
- ondersteunt een gezonde slaapHet is een ideale plek voor kinderen om comfortabel te slapen.
- houdt van plezierKinderen vinden het heerlijk om met behulp van de ladder naar de eerste verdieping te klimmen.
- houdt niet van lawaaiHet helpt bij de praktische organisatie van de ruimte in de kinderkamer.
- is een echte sterHet verrukt met een uniek ontwerp dat de aandacht trekt.
- is vriendelijkHet biedt twee comfortabele slaapoppervlakken.
- op maat gemaaktHet heeft een universeel gemonteerde L/R-ladder.
Kinderbed in melkchocoladekleur met een vleugje avontuur - maak kennis met het NEMO stapelbed 90x190
Laten we onszelf niet voor de gek houden. De droom van bijna elk kind is stapelbed . Via een goed geprofileerde klim naar de eerste verdieping houten ladder het is een geweldig gevoel en een geweldige aantrekkingskracht. Het is echter de moeite waard om alleen beproefde en solide oplossingen van te kiezen Lano Meble zoals NEMO stapelbed . Gepresenteerd NEMO kinderbed het is meer dan alleen een plek om te ontspannen. Het is ook een praktische organisatie van de ruimte en een plaats met veel bezienswaardigheden. Bovendien NEMO stapelbed adembenemend met zijn uniek ontwerp . Zeker, niemand zal hem onverschillig voorbijgaan. Het meubilair biedt twee comfortabele slaapplekken , waardoor uw kinderen uitgerust en vol energie wakker worden. verdienen aandacht twee ruime lades aan de onderkant van het bed. Ze zijn groot genoeg om speelgoed, kinderaccessoires en diverse soorten textiel gemakkelijk in te passen.
Stijlvol NEMO melkchocolade stapelbed van grenenhout
NEMO stapelbed is gemaakt 100% grenenhout . In de praktijk betekent dit dat het bed uiterst stevig en stabiel is. Extra beveiliging in de vorm van houten barrières ze beschermen het kind tijdens de slaap en geven ouders gemoedsrust. Indien nodig is het mogelijk om de onderste reling te demonteren. De planken zijn beveiligd met speciale vernissen die veilig zijn voor de gezondheid van kinderen . Bovendien, elke de hoeken van het meubel zijn afgerond , waardoor het risico op schaafwonden vrijwel nul is.

Pas het NEMO kinderbedje melkchocolade 90x190 aan de hoek van jouw kleintje aan
NEMO stapelbed u kunt het vrijelijk wijzigen en personaliseren. Je kiest bij ons comfortabel slaapmatras en of het links- of rechtshandig zal zijn. Dit alles betekent dat je ze perfect kunt afstemmen op het karakter en de afmetingen van de ruimte. NEMO stapelbed kan ook worden onderverdeeld in twee aparte accommodaties op de begane grond .

Hallo, leer mij beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, moet u elke NEMO-dimensie bekijken, gemarkeerd in de onderstaande afbeelding ➔

Ontdek het NEMO stapelbed

Extra informatie over foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
Foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit wordt veroorzaakt door de monitorinstellingen van uw computer of ander apparaat. De gepresenteerde foto's dienen uitsluitend ter illustratie.
Extra vrije ruimte in Lano stapelbedden - meer ruimte voor de vrijheid en veiligheid van uw kind
In de context van kinderbedden , vooral stapelbedden , de extra speling verwijst naar de ruimte tussen onderste en bovenste slaapdekken . Dit is een sleutelelement bij het garanderen van voldoende ruimte voor een kind dat op de lagere verdieping slaapt. Optimaal vrije ruimte in stapelbedden zorgt ervoor dat het kind voldoende ruimte boven zijn hoofd heeft, wat het comfort vergroot en de kans op zichzelf stoten bij het opstaan verkleint. Bij mezzaninebedden is er extra vrije ruimte het vergroot de hoeveelheid ruimte onder het bed, die vaak wordt gebruikt voor opslag of maakt het eenvoudigweg gemakkelijker toegankelijk voor het schoonmaken. In beide gevallen extra bodemvrijheid dit is de sleutel tot comfort, functionaliteit en veiligheid.
Technische gegevens
| Type | stapelbed |
| Model | NEMO |
| Aantal personen | 2 |
| Kleur | melkchocolade |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 90x190 |
| Draagvermogen | 100 kg per slaapoppervlak |
| Bedlengte | 198 cm |
| Bedbreedte | 97 cm |
| Bedhoogte | 160,5 cm |
| Gewicht | 64 kg |
| Reling | in de set horizontaal vast |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | optioneel 2 lades (Apart verkocht) |
| Materiaal van de laden | spaanplaat |
| Verhoging van de ruimte | optioneel |
| Om te bouwen tot twee bedden | ja |
| Matraslengte | 190 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 90 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | 13 cm |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Uittrekbare lades | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om de vrije hoogte te verhogen | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om om te bouwen tot twee bedden | Ja |
| Type bed | tweepersoons stapelbedden |
| Bedmaat | 90x190 |
| produktu | 90x190 |
| Kleur van het bed | Melkchocoladebruin |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor tieners (11–19 jaar) |
| ID materacy | 12190, 10781, 10423, 10466, 13109, 13133, 10546, 10579, 13121 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Laden | 13322 |
| additional Verhoogde doorrijhoogte 22 cm | 13309 |
