MONIKA 90x180 melkchocolade stapelbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Instructions
Redenen waarom je verliefd wordt op MONIKA:
- u past het aan uw behoeften aanJe kunt het personaliseren door de kleur of het formaat te kiezen.
- is voor tweeHet biedt twee onafhankelijke slaapzones.
- is inventiefHet stimuleert de fantasie van kinderen en ondersteunt hun creativiteit.
- is functioneelHet biedt praktische oplossingen, zoals ruime lades.
- verandert met uMaakt het gemakkelijker om je aan te passen aan de veranderende voorkeuren van kinderen.
- op maat gemaaktHet heeft een universeel gemonteerde L/R-ladder.
Stapelbed in melkchocoladekleur MONIKA 90x180 voor kleine en grote kinderkamers
MONIKA stapelbed zijn perfecte oplossingen, niet alleen in kleine ruimtes, maar ook in elke kinderkamer , waar woont broers en zussen . Waarom? Zo'n bed stimuleert de fantasie en ondersteunt de creativiteit. Kijk ook naar de praktische kant bedden voor broers en zussen MONIKA . U kunt beide delen uit elkaar plaatsen om te creëren twee onafhankelijke slaapzones . Door onze MONIKA stapelbed , wij geven je veel vrijheid. U kunt het meubilair personaliseren volgens de behoeften van uw kinderen. Jij bepaalt of de ruimte onder het bed afgewerkt moet worden twee laden . In de bestelfase beslist hij ook of balustrades in een stapelbed MONIKA zijn permanent geïnstalleerd , of ze moeten zijn verwijderbaar .
Klassiek design is een van de vele voordelen van de MONIKA
stapelbed van melkchocolade De ideeën van kinderen veranderen met de snelheid van het licht. 's Ochtends willen ze een kamer vol dinosaurussen, 's middags willen ze een geheel oranje geverfde kamer, en' s avonds dromen ze van een kamer vol eenhoorns. Je weet zeker dat het soms moeilijk is om deze dromen bij te houden, dus kies MONIKA stapelbed , die heeft eenvoudige, minimalistische vorm , dus het past bij iedereen, zelfs de gekste kinderkamer .

MONIKA – ongelooflijke tijdloosheid in een stapelbed van melkchocolade van Lano Meble
Kinderkamers ze zitten vol kleuren en patronen. Daarom moeten de meubels in deze kamer zijn neutraal . Zo kunt u eenvoudig en snel en tegen weinig kosten de indeling en stijl van dit unieke interieur veranderen. Vervang gewoon het beddengoed en de decoraties en wij garanderen dat onze MONIKA stapelbed het past altijd perfect.

Hallo, leer mij beter kennen!
Bekijk voordat u uw definitieve keuze maakt alle afmetingen van MONIKA, aangegeven in de onderstaande afbeelding ➔

Extra vrije ruimte in Lano stapelbedden - meer ruimte voor de vrijheid en veiligheid van uw kind
In de context van kinderbedden , vooral stapelbedden , de extra speling verwijst naar de ruimte tussen onderste en bovenste slaapdekken . Dit is een sleutelelement bij het garanderen van voldoende ruimte voor een kind dat op de lagere verdieping slaapt. Optimaal vrije ruimte in stapelbedden zorgt ervoor dat het kind voldoende ruimte boven zijn hoofd heeft, wat het comfort vergroot en de kans op zichzelf stoten bij het opstaan verkleint. Bij mezzaninebedden is er extra vrije ruimte het vergroot de hoeveelheid ruimte onder het bed, die vaak wordt gebruikt voor opslag of maakt het eenvoudigweg gemakkelijker toegankelijk voor het schoonmaken. In beide gevallen extra bodemvrijheid dit is de sleutel tot comfort, functionaliteit en veiligheid.
Extra informatie over foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
Foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit wordt veroorzaakt door de monitorinstellingen van uw computer of ander apparaat. De gepresenteerde foto's dienen uitsluitend ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | stapelbed |
| Model | MONIKA |
| Aantal personen | 2 |
| Kleur | melkchocolade |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 90x180 |
| Draagvermogen | 100 kg per slaapoppervlak |
| Bedlengte | 188 cm |
| Bedbreedte | 97 cm |
| Bedhoogte | 171 cm |
| Gewicht | 66 kg |
| Reling | in de set verticaal vast/afneembaar |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | optioneel 2 lades (Apart verkocht) |
| Materiaal van de laden | spaanplaat |
| Verhoging van de ruimte | optioneel |
| Om te bouwen tot twee bedden | ja |
| Matraslengte | 180 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 90 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | 13 cm |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Uittrekbare lades | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om de vrije hoogte te verhogen | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om om te bouwen tot twee bedden | Ja |
| Type bed | tweepersoons stapelbedden |
| Bedmaat | 90x180 |
| produktu | 90x180 |
| Kleur van het bed | Melkchocoladebruin |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| ID materacy | 12189, 10780, 10422, 10465, 13108, 13132, 10545, 10578, 13120 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Laden | 13322 |
| additional Verhoogde doorrijhoogte 22 cm | 13309 |
| additional Afneembaar bedhek in plaats van standaard | 13311 |
