MINI 80x190 kaneel stapelbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd wordt op MINI:
- perfect voor broers en zussenHet biedt een comfortabele slaapplaats voor twee kinderen.
- waarden volgordeHet ontwerp met twee niveaus bespaart waardevolle ruimte.
- houdt van de natuurHet is gebaseerd op natuurlijke en solide grondstoffen.
- is gedetailleerdHet is zorgvuldig gemaakt met oog voor detail.
- houdt van veiligheidHet heeft afgeronde randen, houten balustrades en een ladder.
- op maat gemaaktHet heeft een universeel gemonteerde L/R-ladder.
Cinnamon MINI stapelbed 80x190 – perfect voor kleinere kamers
Na een lange dag vol kattenkwaad, plezier en leerzaamheid verdienen uw kinderen ongetwijfeld comfortabele rust op een gezellige plek. U kunt dit nu aan hen doorgeven door te selecteren MINI stapelbed . Dit is een oplossing waarmee u veel ruimte kunt besparen. Universeel ontwerp dit meubelstuk maakt het gemakkelijk om het te matchen met andere apparaten kinderkamer . Kinderen zullen zich nog veiliger voelen als ze blijven de hele nacht naast elkaar . Door alleen maar tijd samen door te brengen, zullen hun relaties nog hechter worden en hun gemeenschappelijke interesses worden beïnvloed. Er zal ook nooit ruzie zijn over wiens bed beter is.
Cinnamon MINI stapelbed – bestand tegen schuren en beschadigingen
Wat is het meest boeiend aan MINI stapelbed het is het feit dat het is gemaakt van natuurlijk, stevig materiaal . Dit garandeert structurele stevigheid . Dit is echter niet het einde van de voordelen van dit meubilair. Hij is 100% veilig voor uw kinderen. Allereerst heeft het perfect geprofileerde ladders waarmee u veilig in en uit bed kunt komen. Bovendien MINI stapelbed heeft afgeronde randen , waardoor we het risico op huidschaafwonden vermijden. De kers op de taart is houten veiligheidsbarrières , die zelfs de meest mobiele kinderen beschermen tegen overboord vallen.

Klassiek ontwerp dat overal past - kaneel MINI stapelbed
MINI stapelbed is een meubelstuk dat is ontwikkeld op basis van de ervaringen en observaties van de jongste kinderen. Dankzij dit zijn we erin geslaagd een oplossing te creëren die is uiterst comfortabel, veilig , en tegelijkertijd zal de stijl ervan passen in het kader van vele arrangementen. Ook bestaat de mogelijkheid om een ladder aan de zijkant te monteren, waardoor MINI stapelbed zal een uitstekende keuze zijn, ongeacht de grootte en vorm kinderkamer . Wacht niet langer, u kunt zich nu aansluiten bij de groep tevreden klanten Lano Meble . Twee kinderen thuis is het zeker een groot feest! In zo’n geval moet je echter altijd nadenken over functionele oplossingen die ruimte besparen. MINI stapelbed het past perfect bij deze verwachtingen! Dergelijke meubels zijn voor elk kind een droom die uitkomt. Kijk eens wat je nog meer zal verrassen. Bouw MINI stapelbed bestaat uit gemaakt van grenenhout , dat is zeer stevig materiaal . Dit is een oplossing die zeker elk kind zal aanspreken, ongeacht leeftijd of geslacht. De perfecte proporties en de ingewikkelde afwerking van het bed garanderen een comfortabele, rustige en diepe slaap voor twee kinderen .

Hallo, leer mij beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, bekijk eerst elke MINI-afmeting, gemarkeerd in de onderstaande afbeelding ➔

Extra vrije ruimte in Lano stapelbedden - meer ruimte voor de vrijheid en veiligheid van uw kind
In de context van kinderbedden , vooral stapelbedden , de extra speling verwijst naar de ruimte tussen onderste en bovenste slaapdekken . Dit is een sleutelelement bij het garanderen van voldoende ruimte voor een kind dat op de lagere verdieping slaapt. Optimaal vrije ruimte in stapelbedden zorgt ervoor dat het kind voldoende ruimte boven zijn hoofd heeft, wat het comfort vergroot en de kans op zichzelf stoten bij het opstaan verkleint. Bij mezzaninebedden is er extra vrije ruimte het vergroot de hoeveelheid ruimte onder het bed, die vaak wordt gebruikt voor opslag of maakt het eenvoudigweg gemakkelijker toegankelijk voor het schoonmaken. In beide gevallen extra bodemvrijheid dit is de sleutel tot comfort, functionaliteit en veiligheid.

Extra informatie over foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
Foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit wordt veroorzaakt door de monitorinstellingen van uw computer of ander apparaat. De gepresenteerde foto's dienen uitsluitend ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | stapelbed |
| Model | MINI |
| Aantal personen | 2 |
| Kleur | met kaneel |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 80x190 |
| Draagvermogen | 100 kg per slaapoppervlak |
| Bedlengte | 198 cm |
| Bedbreedte | 87 cm |
| Bedhoogte | 135,5 cm |
| Gewicht | 54 kg |
| Reling | in de set verticaal vast/afneembaar |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | niet van toepassing |
| Materiaal van de laden | niet van toepassing |
| Verhoging van de ruimte | optioneel |
| Om te bouwen tot twee bedden | ja |
| Matraslengte | 190 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 80 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | 13 cm |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om de vrije hoogte te verhogen | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om om te bouwen tot twee bedden | Ja |
| Type bed | tweepersoons stapelbedden |
| produktu | 80x190 |
| Kleur van het bed | Kaneelkleurig |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| ID materacy | 12185, 10776, 10418, 10461, 13106, 13130, 10541, 10574, 13118 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Verhoogde doorrijhoogte 22 cm | 13309 |
