LUK 80x190 melkchocolade stapelbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd wordt op LUK:
- denkt aan veiligheidHet is ontworpen met de veiligheid van kinderen in gedachten.
- hij is niet bang voor veranderingenHet kan worden aangepast aan individuele behoeften en voorkeuren.
- is een goede investeringHet zal kinderen vele jaren dienen.
- houdt van slapenDe veiligheid en de vredige slaap van het kind zijn zijn prioriteit.
- op maat gemaaktHet heeft een universeel gemonteerde L/R-ladder.
- houdt zich aan de regelsVoldoet aan strenge veiligheidsnormen.
Gezonde slaap voor uw kinderen? Het kan met het melkchocoladekleurige stapelbed LUK 80x190 van Lano Meble
Keuze kinderbed naar kinderkamer Het is niet het gemakkelijkste. U doet er immers alles aan om ervoor te zorgen dat uw kinderen rustig in slaap vallen en uitgerust wakker worden. In Lano Meble we hebben een beproefde methode voor het regelen van ruimte voor een kind om kinderen het beste te garanderen. LUK stapelbed is het antwoord op alle behoeften van uw geliefde kinderen. Het belangrijkste kenmerk stapelbed voor een kind LUK ? Natuurlijk hoogwaardige materialen waarvan het gemaakt is. Onze LUK stapelbed we hebben gemaakt met hoogwaardig grenenhout . Het is uiterst veilig en zal uw kleintjes jarenlang dienen. Een combinatie van kwaliteit en perfecte afwerking? Dit is eenvoudigweg de definitie van LUK kinderbedden .
LUK stapelbed in melkchocoladekleur - individualisme op zijn best van Lano Meble
Wanneer u een kamer voor uw kinderen ontwerpt, probeert u al hun dromen waar te maken. LUK stapelbed kan vrij gepersonaliseerd worden. Bepaal of LUK kinderbed van Lano Meble zal lades hebben, zorg er ook voor dat u de juiste heeft hoogte van de balustrades en bepaal waar moet worden geplaatst comfortabele ladder . Passende pasvorm LUK stapelbed zal het jarenlang de favoriete rustplaats van uw kinderen maken. Natuurlijk, laden LUK kinderbed of het juiste matras de elementen zijn waar u op let. Niets is echter zo belangrijk voor u als de veilige en gezonde slaap van uw kinderen. Wij, als Lano Meble geeft vooral om de veiligheid van de kleinste klanten. Daarom hebben we gemaakt LUK stapelbed , die zelfs aan de strengste eisen van ouders voldoet.

Een uniek voorstel van Lano Meble - LUK stapelbed, melkchocolade
Plant u een kleine verbouwing in huis? Of misschien ben je aan het voorbereiden ruimte voor broers en zussen ? Ongeacht hoe lang je al op zoek bent naar passend meubilair voor je kinderkamer, kijk eens op aanbieding Lano Meble . Wij selecteren de materialen waaruit onze zijn met grote zorg kinderbedjes gemaakt . Het is niet de moeite waard om compromissen te sluiten. Selecteer LUK stapelbed en geniet van alles wat het je te bieden heeft.

Hallo, leer mij beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, bekijkt u elke GAP-dimensie, gemarkeerd in de onderstaande afbeelding ➔

Ontdek het LUK stapelbed

Extra informatie over foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
Foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit wordt veroorzaakt door de monitorinstellingen van uw computer of ander apparaat. De gepresenteerde foto's dienen uitsluitend ter illustratie.
Extra vrije ruimte in Lano stapelbedden - meer ruimte voor de vrijheid en veiligheid van uw kind
In de context van kinderbedden , vooral stapelbedden , de extra speling verwijst naar de ruimte tussen onderste en bovenste slaapdekken . Dit is een sleutelelement bij het garanderen van voldoende ruimte voor een kind dat op de lagere verdieping slaapt. Optimaal vrije ruimte in stapelbedden zorgt ervoor dat het kind voldoende ruimte boven zijn hoofd heeft, wat het comfort vergroot en de kans op zichzelf stoten bij het opstaan verkleint. Bij mezzaninebedden is er extra vrije ruimte het vergroot de hoeveelheid ruimte onder het bed, die vaak wordt gebruikt voor opslag of maakt het eenvoudigweg gemakkelijker toegankelijk voor het schoonmaken. In beide gevallen extra bodemvrijheid dit is de sleutel tot comfort, functionaliteit en veiligheid.
Technische gegevens
| Type | stapelbed met extra bed |
| Model | LUK |
| Aantal personen | 3 |
| Kleur | melkchocolade |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 80x190 |
| Draagvermogen | 100 kg per slaapoppervlak |
| Bedlengte | 198 cm |
| Bedbreedte | 87 cm |
| Bedhoogte | 160,5 cm |
| Gewicht | 75 kg |
| Reling | in de set horizontaal vast |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | optioneel 2 lades (Apart verkocht) |
| Materiaal van de laden | spaanplaat |
| Verhoging van de ruimte | optioneel |
| Om te bouwen tot twee bedden | ja |
| Matraslengte | 190 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | 180 cm |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | 80 cm |
| Maximale matrashoogte | 80 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | 8 cm |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | 13 cm |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Uittrekbare lades | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om de vrije hoogte te verhogen | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om om te bouwen tot twee bedden | Ja |
| Type bed | driepersoons stapelbedden |
| produktu | 80x190 |
| Kleur van het bed | Melkchocoladebruin |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| ID materacy | 12185, 10776, 10418, 10461, 13106, 13130, 10541, 10574, 13118 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Logeermatras | 12183, 10437, 10754, 10480, 10397 |
| additional Laden | 13323 |
| additional Verhoogde doorrijhoogte 22 cm | 13309 |
