LEVI 140x200 puur chocolade eenpersoons kinderbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom u verliefd zult worden op het LEVI-model:
- grote ruimteHet formaat 140x200 is comfortabel voor het kind en een plek om samen te lezen.
- veilige vestingIngebouwde leuningen rondom beschermen tegen wegrollen.
- lage ingangDe structuur van het vloerbed ondersteunt de onafhankelijkheid in de Montessori-geest.
- natuurlijk grenenhoutStevig frame van geurig grenen (FSC), geen meubelplanken.
- gecertificeerde vervenVernissen op waterbasis veilig voor mensen met allergieën (norm EN 71-3).
- gezonde slaapDe set bevat een flexibel FLEX-frame van berkenhouten latten.
Ruimte en veiligheid - LEVI bed van pure chocolade 140x200
LEVI kinderbed 140x200 het is een kingsize formaat in een veilige versie. Dit is een ideaal model voor ouders die hun kind maximale slaapvrijheid en een comfortabele plek willen bieden om 's avonds in slaap te vallen. Dankzij de breedte van 140 cm is LEVI niet langer alleen maar een bed, het is overdag een privéspeeltuin en 's nachts een oase van rust.
De onderscheidende kenmerken van het LEVI-model zijn: ingebouwde barrières aan elke kant met één nauwkeurig ontworpen ingang. Dit ontwerp creëert een veilige "box" die voorkomt dat het kind 's nachts naar de grond dwaalt, en tegelijkertijd het kind in staat stelt zelf in en uit te stappen.
Het frame is gemaakt van grenen hout . Dit is een garantie voor stabiliteit - zelfs als er twee kinderen spelen. Natuurlijk hout verwarmt het interieur en "ademt", waardoor een gezond microklimaat ontstaat.
Wij richten ons op de gezondheid: we gebruiken alleen veilige watergedragen vernissen (EN 71-3 norm) . Maak je geen zorgen over dampen of allergieën - onze coatings zijn neutraal en duurzaam. Controleer de veiligheidscertificaten van Lano Meble.
Vanuit het perspectief van een Lano Meble-expert: "LEVI 140x200 is een hit onder ouders die oefenen met samen slapen of lang doorslapen."
Comfort voor twee? Afmeting 140x200
Waarom kiezen voor een breder bed? Afmeting 140x200 cm het is een investering voor jaren. De baby heeft een grote bewegingsvrijheid (geen hobbels op de sporten) en je krijgt een comfortabele ruimte om sprookjes te lezen zonder rugpijn.
In de prijs die je krijgt FLEX-frame gemaakt van flexibele berkenlatten . Het werkt samen met de matras en zorgt voor een perfecte ondersteuning van de wervelkolom en een constante ventilatie van onderaf.
Ontwerp in Montessori-stijl - LEVI-bed van donkere chocolade
Model in donkere chocoladekleur dit is de essentie van het Scandinavische minimalisme.
Dit is een universele basis die zowel in een baby- als in een kleuterkamer past.
Hallo, leer mij beter kennen!
Zorg ervoor dat LEVI in uw kamer past - controleer de afmetingen in de technische tekening ➔

Aanvullende informatie
De kleuren op de foto's kunnen enigszins afwijken van de werkelijke kleuren, afhankelijk van uw monitorinstellingen.
Technische gegevens
| Type | laag bed |
| Model | IVY |
| Aantal personen | 1 |
| Kleur | pure chocolade |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 140x200 |
| Draagvermogen | 100 kg |
| Bedlengte | 208 cm |
| Bedbreedte | 147 cm |
| Bedhoogte | 45 cm |
| Gewicht | 30 kg |
| Reling | in de set verticaal vast |
| Ladder | niet van toepassing |
| Laden | niet van toepassing |
| Materiaal van de laden | niet van toepassing |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | niet van toepassing |
| Matraslengte | 200 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 140 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | niet van toepassing |
| Frame | grenenhout; lijm; halfmatte lak |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in één pakket |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 1725, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Type bed | kinderbedjes |
| produktu | 140x200 |
| Bedmaat | 140x200 |
| Kleur van het bed | Pure chocoladebruin |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor kinderen van 2 en 3 jaar |
| ID materacy | 14429, 14441, 14451, 14433, 14449, 14438, 14455, 14457, 14462 |
| Ilość materacy | 1 |
