KEVIN 80x190 kaneel stapelbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd wordt op KEVIN:
- zorgt voor een goede nachtrustHet is een bewezen oplossing die een goede nachtrust garandeert.
- veiligheid eerstHet is uitgerust met een veilige barrière die het kind beschermt.
- past overalHet is universeel en kan worden aangepast aan verschillende kamergroottes.
- houdt ervan om te verrassenHet combineert gemak en comfort met een elegant en klassiek design.
- is solideHet is een investering in de toekomst van het kind.
- op maat gemaaktHet heeft een universeel gemonteerde L/R-ladder.
Kindermeubel dat bewondering opwekt - kaneel stapelbed KEVIN 80x190
Bewezen manieren om goede en vredige slaap van kinderen ? Een interessant verhaaltje voor het slapengaan, een glas melk en natuurlijk KEVIN stapelbed van Lano Meble . Ons product zorgt ervoor dat uw baby gewillig in slaap valt. Bovendien wordt de slaap van uw kind diep en wordt uw kind 's ochtends uitgerust wakker en klaar voor nieuwe avonturen. Wacht niet en ontdek waarom kinderen en ouders dol zijn op onze KEVIN stapelbed . We hebben ons gericht op het garanderen van de hoogste kwaliteit in de vorm van veilige barrière . Dankzij dit is onze KEVIN stapelbed werkt perfect, zelfs als uw kind energiek en levendig is. Het is vermeldenswaard dat onze KEVIN stapelbed is universeel. Dit betekent dat ongeacht de barrières en ladders , past zich aan iedereen aan kinderkamer .
Slapen waar je nog jaren aan terug zult denken - kaneel stapelbed KEVIN
Je denkt bij jezelf: ik zal mijn kind het beste bed kopen, zelfs als dit ten koste gaat van het uiterlijk. Nu hoef je geen goed passend meubilair meer op te geven voor kinderkamer . Onze KEVIN stapelbed deze verbinding gemak, comfort en veiligheid . We hebben ze gesloten in een klassiek kader . Je wilt dat je kleintje voldoende slaap krijgt. Dit is volkomen begrijpelijk, en wij als Lano Meble Wij helpen u hier graag mee. Hoe kinderbed Zou het zijn slaap kunnen beïnvloeden? Als de peuter zich goed voelt in zijn eentje kinderkamer , in stapelbed KEVIN , waarop hij slaapt - de kans is groter dat hij er de volgende avond naar terugkeert. Jij ook? Je hebt een moment voor jezelf.

Eenvoudige vorm, universeel ontwerp - kaneel KEVIN stapelbed 80x190 past overal
Het is de moeite waard om voor de hele omgeving in te zorgen kinderkamer . Gooi oud speelgoed weg en overweeg vooral om te investeren in onze KEVIN stapelbed . Je baby zal er niet alleen sneller in in slaap vallen, maar zal zich ook veilig en verzorgd voelen. De diepe slaap van je baby heet garantie voor welzijn in de ochtend.

Hallo, leer mij beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, leest u alle afmetingen van KEVIN, gemarkeerd in de onderstaande afbeelding ➔


Extra informatie over foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
Foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit wordt veroorzaakt door de monitorinstellingen van uw computer of ander apparaat. De gepresenteerde foto's dienen uitsluitend ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | stapelbed |
| Model | KEVIN |
| Aantal personen | 2 |
| Kleur | met kaneel |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 80x190 |
| Draagvermogen | 100 kg per slaapoppervlak |
| Bedlengte | 198 cm |
| Bedbreedte | 87 cm |
| Bedhoogte | 130 cm |
| Gewicht | 46 kg |
| Reling | niet van toepassing |
| Ladder | schuine ladder |
| Laden | niet van toepassing |
| Materiaal van de laden | niet van toepassing |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | ja |
| Matraslengte | 190 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 80 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | 13 cm |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om om te bouwen tot twee bedden | Ja |
| Type bed | tweepersoons stapelbedden |
| produktu | 80x190 |
| Kleur van het bed | Kaneelkleurig |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| ID materacy | 12185, 10776, 10418, 10461, 13106, 13130, 10541, 10574, 13118 |
| Ilość materacy | 2 |
