IGNAŚ 90x190 melkchocolade stapelbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom u verliefd zult worden op IGNAŚ:
- deelt graagEen perfecte oplossing voor broers en zussen die een kamer delen.
- past overalHet heeft een minimalistisch ontwerp dat past bij verschillende interieurarrangementen.
- besteedt aandacht aan detailsGemaakt met aandacht voor detail.
- je verbergt alles erinHet kan worden uitgerust met laden voor opslag.
- op maat gemaaktHet heeft een universeel gemonteerde L/R-ladder.
- kan 2in1 zijnHet kan worden omgezet in twee onafhankelijke slaapplaatsen.
Ontdek het bed IGNAŚ
Stapelbed in melkchocoladekleur IGNAŚ 90x190 behouden met een minimalistische stijl
Als je broers en zussen thuis hebt die een kamer delen, weten we zeker dat ze dromen van stapelbed IGNAŚ . Minimalistisch ontwerp, comfortabele ladder en leuningen op beide bedden is het een meubelstuk waar ook jongere kinderen op kunnen slapen. Onze stapelbed IGNAŚ , is gemaakt met aandacht voor elk, zelfs het kleinste, detail. Afgeronde randen zorg ervoor dat uw kinderen zichzelf niet bezeren, zelfs tijdens het gekste spel. Zowel het boven- als het onderbed zijn voorzien van houten barrière , die de jongste kinderen beschermt tegen per ongeluk uit bed vallen tijdens het slapen.
Het IGNAŚ stapelbed in de kleur melkchocolade zorgt voor orde in de kinderkamer
Je kunt nooit genoeg opbergruimte hebben. Daar gaan wij ook van uit, daarom zijn onze bedden niet alleen mooi en stevig, maar ook praktisch. Door te bestellen IGNAŚ stapelbed kun je lades kiezen die passen bij de stijl en het karakter. Door de breedte en hoogte kunt u er gemakkelijk het extra beddengoed van uw kinderen in opbergen. De lades zijn voorzien van wielen , waardoor je ze veel gemakkelijker onder de bedden vandaan kunt trekken, en het minimalistische handvat voegt elegantie toe aan de lades. IGNAŚ stapelbed van Lano Meble , is ook aangepast aan de behoeften van jongere kinderen. Beide delen van het bed zijn voorzien van houten barrière , dus zelfs de kleintjes die onrustig slapen en kronkelen tijdens het slapen zijn veilig. Maar dat is nog niet alles, als uw kinderen ouder worden, komt dat van onderaf je zult snel de barrière ontmantelen , waardoor het in- en uitstappen gemakkelijker wordt.

Unieke oplossingen in stapelbedden IGNAŚ melkchocolade
Kinderen hebben verschillende dromen, en jij, als ouder, probeert ze zeker allemaal waar te maken. Er is waarschijnlijk geen kind dat niet zou dromen van stapelbed , zoals IGNAŚ kinderbed . Dromen veranderen echter, dus u zult blij zijn te weten dat u op elk moment na het demonteren van de ladder snel en eenvoudig de bedden kunt opzetten en twee onafhankelijke slaapzones .

Hallo, leer mij beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, moet u elke IGNAŚA-dimensie bekijken, gemarkeerd in de onderstaande afbeelding ➔

Ontdek het IGNAŚ stapelbed

Extra informatie over foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
Foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit wordt veroorzaakt door de monitorinstellingen van uw computer of ander apparaat. De gepresenteerde foto's dienen uitsluitend ter illustratie.
Extra vrije ruimte in Lano stapelbedden - meer ruimte voor de vrijheid en veiligheid van uw kind
In de context van kinderbedden , vooral stapelbedden , de extra speling verwijst naar de ruimte tussen onderste en bovenste slaapdekken . Dit is een sleutelelement bij het garanderen van voldoende ruimte voor een kind dat op de lagere verdieping slaapt. Optimaal vrije ruimte in stapelbedden zorgt ervoor dat het kind voldoende ruimte boven zijn hoofd heeft, wat het comfort vergroot en de kans op zichzelf stoten bij het opstaan verkleint. Bij mezzaninebedden is er extra vrije ruimte het vergroot de hoeveelheid ruimte onder het bed, die vaak wordt gebruikt voor opslag of maakt het eenvoudigweg gemakkelijker toegankelijk voor het schoonmaken. In beide gevallen extra bodemvrijheid dit is de sleutel tot comfort, functionaliteit en veiligheid.
Technische gegevens
| Type | stapelbed |
| Model | IGNAŚ |
| Aantal personen | 2 |
| Kleur | melkchocolade |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 90x190 |
| Draagvermogen | 100 kg per slaapoppervlak |
| Bedlengte | 198 cm |
| Bedbreedte | 97 cm |
| Bedhoogte | 164 cm |
| Gewicht | 71 kg |
| Reling | in de set verticaal afneembaar |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | optioneel 2 lades (Apart verkocht) |
| Materiaal van de laden | spaanplaat |
| Verhoging van de ruimte | optioneel |
| Om te bouwen tot twee bedden | ja |
| Matraslengte | 190 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 90 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | 13 cm |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Uittrekbare lades | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om de vrije hoogte te verhogen | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om om te bouwen tot twee bedden | Ja |
| Type bed | tweepersoons stapelbedden |
| Bedmaat | 90x190 |
| produktu | 90x190 |
| Kleur van het bed | Melkchocoladebruin |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| ID materacy | 12190, 10781, 10423, 10466, 13109, 13133, 10546, 10579, 13121 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Laden | 13322 |
| additional Verhoogde doorrijhoogte 22 cm | 13309 |
