GUCIO 80x190 melkchocolade eenpersoons kinderbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd zult worden op GUCIO:
- verandert graag voor jouHet kan worden aangepast aan uw voorkeuren.
- houdt er niet van om zoals iedereen te zijnHet valt op door zijn unieke uitstraling.
- mikt hoogHoge leuningen beschermen het kind tegen vallen.
- zorg voor je slaapJe kunt het met een matras kopen of het matras apart kopen.
- is kleurrijk als een vogelVerkrijgbaar in vele kleuren.
- zal de kamer van het kind veranderenHet is een prachtig detail in een kinderkamer.
Eenpersoonsbed in melkchocolade GUCIO 80x190 Lano Meble
Hoewel het decor kinderkamer kan op vele manieren worden vormgegeven, één element mag niet ontbreken: functioneel kinderbed . Kijk of het model GUCIO van Lano Meble zal een goede keuze zijn voor uw kind. Als ouder heb je zeker je eigen visie op wat de perfecte is moet eruitzien als een kinderbed . Model GUCIO u kunt het vrij configureren om het beste aan uw verwachtingen te voldoen. Je kunt de buitenafmetingen en zelfs het uiterlijk van het onderste deel van het meubel veranderen, dat mag (maar hoeft niet) te zijn voorzien van ruime lades. Het is aan jou wat ziet eruit als GUCIO bed in de kamer van uw kind staan.
GUCIO kinderbedje melkchocolade van Lano Meble - comfort op het hoogste niveau
Wij doen er alles aan om ervoor te zorgen dat onze meubelen niet alleen verrassen door hun unieke uitstraling, maar ook 100% veilig zijn voor kinderen. Daarom hebben wij een speciale constructie ontwikkeld GUCIO-bedden met hoge barrières die effectief beschermen tegen vallen. Het materiaal waaruit het frame is gemaakt, is ook veilig voor het kind: het is grenenhout bedekt met niet-giftige verven en vernissen. Hoewel het bed de meeste aandacht trekt, is het toch het matras dat een goede nachtrust garandeert. Als het goed past, ondersteunt het de wervelkolom van het kind en zorgt zo voor een effectieve rust. GUCIO kinderbed je kunt het kopen met een matras in de set of het apart kiezen - afhankelijk van wat het beste bij je past.

GUCIO bed in melkchocoladekleur van Lano Meble - de beste oplossing voor een kinderkamer
Misschien heeft u niet alleen een bed nodig, maar een complete uitrusting kinderkamer . In een dergelijke situatie is het de moeite waard om experts in deze branche te vertrouwen, d.w.z. Lano Meble . In onze winkel hebben wij een ruime keuze aan producten verzameld waarmee je van A tot Z een mooi en functioneel interieur kunt inrichten. Bekijk wat het aanbod zal je verrassen met kindermeubel Lano Meble.

Hallo, leer mij beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, moet u elke GUCIA-dimensie bekijken, gemarkeerd in de onderstaande afbeelding ➔

Ontdek het GUCIO eenpersoons kinderbed
Extra informatie over foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
Foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit wordt veroorzaakt door de monitorinstellingen van uw computer of ander apparaat. De gepresenteerde foto's dienen uitsluitend ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | laag bed |
| Model | GUCIO |
| Aantal personen | 1 |
| Kleur | melkchocolade |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 80x190 |
| Draagvermogen | 100 kg |
| Bedlengte | 198 cm |
| Bedbreedte | 87 cm |
| Bedhoogte | 75 cm |
| Gewicht | 42 kg |
| Reling | in de set verticaal afneembaar |
| Ladder | niet van toepassing |
| Laden | optioneel 2 lades (Apart verkocht) |
| Materiaal van de laden | spaanplaat |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | niet van toepassing |
| Matraslengte | 190 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 80 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | niet van toepassing |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 1725, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Uittrekbare lades | Ja |
| Type bed | kinderbedjes |
| produktu | 80x190 |
| Kleur van het bed | Melkchocoladebruin |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| ID materacy | 12185, 10776, 10418, 10461, 13106, 13130, 10541, 10574, 13118 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Laden | 13322 |
