GLORIA 90x190 ongelakt houthout hoogslaper eenpersoons Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom u verliefd zult worden op GLORIA:
- ze waardeert ruimtebesparing Bespaart perfect ruimte in de kinderkamer.
- voelt zich graag veilig Het is uitgerust met stabiele leuningen op een geschikte hoogte.
- buitengewoon op vele manieren Het elegante ontwerp geeft de kinderkamer een uniek karakter.
- de leerfase is niet eng Het onderste gedeelte blijft open en kan worden gebruikt als leerruimte.
- houdt van klimmen De geprofileerde ladder met 5 treden maakt het beklimmen gemakkelijker.
- past zich aan u aan Heeft een universeel monteerbare ladder links/rechts.
Hoe kunt u de slaap van uw kind verbeteren? Vervang het stapelbed eenvoudig door een GLORIA mezzanine van ongelakt van Lano Meubels
Een hoogslaper op zolder is een geweldig idee om ruimte in de kamer te besparen en tegelijkertijd het kind een plek te geven om te spelen. GLORIA, de naam van de hoogslaper van Lano Meubels, is een elegant meubelstuk waarvan het frame geheel uit ongelakt bestaat en vervolgens met watergedragen verf is geverfd, volgens de hygiënische normen. De solide constructie van GLORIA garandeert veilig spelen en rustig slapen. Het slaapgedeelte van de GLORIA hoogslaper bevindt zich aan de bovenzijde, waar een geprofileerde ladder met 5 treden naartoe leidt. Het onderste gedeelte blijft open en kan naar wens worden ingericht als leer- of speelruimte. Door zijn unieke karakter is het GLORIA hoogslaper een prachtige decoratie in zowel jongens- als meisjeskamers.
Waarom is het GLORIA ongelakt stapelbed op de entresol 90x190 een goede keuze voor mijn kinderen? Wij antwoorden!
Voordat u een hoogslaper voor uw kind koopt, moet u letten op de bescherming van de constructie. Het meubelstuk moet stabiele leuningen hebben op een hoogte die geschikt is voor de leeftijd van het kind. De leuningen moeten dicht bij elkaar geplaatst worden om te voorkomen dat het kind bekneld raakt of eruit valt. Een stevige ladder is nog een element om te overwegen. Zorg ervoor dat deze een goed profiel heeft en comfortabel te beklimmen is, zoals de ladder in de hoogslaper op de zolder van GLORIA.

Verwacht u het beste kinderbed van ongelakt ? De mezzanine GLORIA zal u zeker niet teleurstellen
Het GLORIA hoogslaper kan naar wens worden gedecoreerd. De ene dag is het een ruimtebasis, de volgende dag een toren voor een prinses. Geschikt voor zowel een jongens- als een meisjeskamer. Het GLORIA bed is net zo uniek als uw kind, zodat het zich nooit zal vervelen. Het bijzondere design van dit meubel stimuleert elke dag de fantasie van uw kind. Ontdek zelf wat het GLORIA-bed nog meer voor u kan betekenen.

Hallo, leer mij beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, moet u zich vertrouwd maken met de afmetingen van de GLORIA op de afbeelding hiernaast ➔

Om de stabiliteit te vergroten, raden wij aan om stapelbedden aan de muur te bevestigen*
* De extra montageservice omvat niet het bevestigen van het bed aan de muur
Aanvullende informatie over de afbeeldingen en kleuren van Lano Meubels bedden
De afbeeldingen en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit komt door de instellingen van de computer of een ander beeldscherm. De getoonde afbeeldingen zijn uitsluitend ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | hoogslaper |
| Model | GLORIA |
| Aantal personen | 1 |
| Kleur | ongelakt hout |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 90x190 |
| Draagvermogen | 100 kg |
| Bedlengte | 198 cm |
| Bedbreedte | 97 cm |
| Bedhoogte | 227 cm |
| Gewicht | 45 kg |
| Reling | niet van toepassing |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | niet van toepassing |
| Materiaal van de laden | niet van toepassing |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | niet van toepassing |
| Matraslengte | 190 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 90 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | niet van toepassing |
| Frame | grenenhout, lijm, halfmatte lak |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed, frame, montageset, montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Dak (huisbed) | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Type bed | mezzanines |
| Bedmaat | 90x190 |
| produktu | 90x190 |
| Kleur van het bed | ongelakt hout |
| Kinderleeftijd | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| ID materacy | 12190, 10781, 10423, 10466, 13109, 13133, 10546, 10579, 13121 |
| Ilość materacy | 1 |
