DALIA 80x190 melkchocolade huisjesbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd wordt op DALIA:
- is kindvriendelijkDe vernissen en verven die worden gebruikt om het af te werken, zijn veilig voor de gezondheid.
- is geschikt voor drie kinderenHet heeft twee verdiepingen en een extra uitschuifbaar deel.
- creativiteit is haar tweede naamHet creëert ruimte voor creatief spel voor kinderen.
- past in veel arrangementenHet combineert minimalistisch design met functionaliteit.
- op maat gemaaktHet heeft een universeel gemonteerde L/R-ladder.
- delen is voor haar geen probleemHet kan gemakkelijk worden opgedeeld in onafhankelijke decks.
Maak kennis met het huisstapelbed in de kleur melkchocolade DALIA 80x190, en je zult geen andere opmerken
Huisje spelen of vele uren doorbrengen in een boomhut zijn enkele van onze favoriete jeugdherinneringen. Met deze momenten in gedachten hebben we gemaakt DALIA huistype stapelbed , die plaats biedt aan maximaal drie kinderen ! Het meubilair heeft twee verdiepingen en een extra schuifgedeelte , die zelfs geschikt is voor de kleinste kinderen. En als het tijd is om het bed opnieuw in te delen, kun je het bed opsplitsen in onafhankelijke decks!
Maak kennis met alle kenmerken die ons zo dol maken op het DALIA stapelbed, melkchocolade
Een stevig frame voor een stapelbed in een DALIA-huis geheel gemaakt van stofbestendig grenenhout en matrasframe van berken FLEX-latten . Een essentieel onderdeel van meubelbescherming is op de juiste wijze geplaatste hoge barrières (inclusief de bovenste reling), evenals ladder met comfortabele sporten . Montage met Inbusbouten maakt de structuur duurzaam en gaat vele jaren mee.

Leuningen en ladders - veiligheidselementen van het DALIA-huisstapelbed
DALIA huisstapelbedden is niet alleen een goed idee voor het regelen van een kleine kinderkamer , maar ook een plek voor creatief plezier. Over plezier gesproken: als je geen ruimte hebt voor spelletjes, speelgoed of andere kinderspullen, dan DALIA huistype stapelbed heeft een oplossing voor u. Het meubilair heeft twee ruime lades voor opbergruimte dat zal helpen de kamer netjes te houden.

Hallo, leer mij beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, moet u vertrouwd raken met elke dimensie van DALIA, gemarkeerd in de onderstaande tekening ➔


Extra informatie over foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
Foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit wordt veroorzaakt door de monitorinstellingen van uw computer of ander apparaat. De gepresenteerde foto's dienen uitsluitend ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | stapelbed met extra bed |
| Model | DALIA |
| Aantal personen | 3 |
| Kleur | melkchocolade |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 80x190 |
| Draagvermogen | 100 kg per slaapoppervlak |
| Bedlengte | 198 cm |
| Bedbreedte | 87 cm |
| Bedhoogte | 217 cm |
| Gewicht | 79 kg |
| Reling | in de set horizontaal vast |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | optioneel 2 lades (Apart verkocht) |
| Materiaal van de laden | spaanplaat |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | ja |
| Matraslengte | 190 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | 180 cm |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | 80 cm |
| Maximale matrashoogte | 80 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | 8 cm |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | 13 cm |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Dak (huisbed) | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Uittrekbare lades | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om om te bouwen tot twee bedden | Ja |
| Type bed | driepersoons stapelbedden |
| produktu | 80x190 |
| Kleur van het bed | Melkchocoladebruin |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| ID materacy | 12185, 10776, 10418, 10461, 13106, 13130, 10541, 10574, 13118 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Logeermatras | 12183, 10437, 10754, 10480, 10397 |
| additional Laden | 13323 |
