BLANKA 90x190 melkchocolade stapelbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Instructions
Redenen waarom je verliefd wordt op BLANKA:
- houdt van natuurlijkheidHet is gemaakt van grenenhout.
- houdt van veranderingenJe kunt het opdelen in drie aparte bedden.
- is functioneelHet bevat een derde, intrekbaar slaapdek.
- veiligheid is haar tweede naamHet is bedekt met vernissen die veilig zijn voor uw kinderen.
- heeft aanzienlijke krachtElk slaapmatje kan 100 kg dragen.
- op maat gemaaktHet heeft een universeel gemonteerde L/R-ladder.
Wilt u het allerbeste voor uw kinderen? Haal voor hen een stapelbed in de kleur melkchocolade BLANKA 90x190 van Lano Meble
Slapen in je eigen bed en verhuizen uit de slaapkamer van je ouders zal minder stressvol worden als je kinderkamer zal heerlijk wachten BLANKA stapelbed . stevig houten constructie zorgt voor veiligheid en de prachtige kleuren zorgen ervoor dat de glimlach op het gezicht van het kind niet verdwijnt bij het in slaap vallen. BLANKA dan stapelbed , waar zelfs een twee- of driejarige met succes alleen kan slapen. Het kan dus zijn het eerste klassieke meubilair na een babybedje of slapen bij ouders. Maakt u zich zorgen over de veiligheid van een baby die de hele nacht in een andere kamer doorbrengt dan u? Onnodig! Hoge barrières effectief voorkomen dat je per ongeluk van de matras afglijdt, en brede laddertreden ze zijn stabiel en ondersteunen een groot deel van de voet.
Een kinderkamer krijgt een moderne uitstraling door het BLANKA stapelbed van Lano Meble te kopen
De laatste tijd is de economische vorm in de mode, Scandinavisch ontwerp . Het kan zijn dat uw kind een heel andere mening heeft over de inrichting kinderkamer en het is de moeite waard om hierover naar hem te luisteren. U kunt beslissen over de aanwezigheid van lades van het BLANKA stapelbed en vervul de droom van uw kind. Wij zorgen ervoor dat ze blij is met het resultaat.

Bij de aankoop van het BLANKA stapelbed melkchocolade van Lano Meble
staan u een groot aantal mogelijkheden te wachten Onderaan BLANKA driepersoonsstapelbed kan zijn uittrekbare laden , als u voor deze optie kiest. Hun ruim interieur biedt plaats aan veel dingen die de ruimte in rommelig maken kinderkamer , b.v. speelgoed dat lange tijd niet is gebruikt of dekens waar je alleen in de winter naar grijpt. Extra, uitschuifbare matras onderaan zal het een onschatbare hulp worden als uw kind vrienden uitnodigt voor een groot logeerpartijtje - het zal de gasten comfort bieden zonder dat ze naar extra opblaasbare matrassen hoeven te grijpen.

Ontdek het BLANKA stapelbed
Ontdek het BLANKA stapelbed
Hallo, leer mij beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, bekijk elke afmeting van BLANKA, gemarkeerd in de tekening


Extra informatie over foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
Foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit wordt veroorzaakt door de monitorinstellingen van uw computer of ander apparaat. De gepresenteerde foto's dienen uitsluitend ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | stapelbed met extra bed |
| Model | BLANKA |
| Aantal personen | 3 |
| Kleur | melkchocolade |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 90x190 |
| Draagvermogen | 100 kg per slaapoppervlak |
| Bedlengte | 198 cm |
| Bedbreedte | 97 cm |
| Bedhoogte | 164 cm |
| Gewicht | 82 kg |
| Reling | in de set verticaal afneembaar |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | optioneel 2 lades (Apart verkocht) |
| Materiaal van de laden | spaanplaat |
| Verhoging van de ruimte | optioneel |
| Om te bouwen tot twee bedden | ja |
| Matraslengte | 190 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | 180 cm |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | 90 cm |
| Maximale matrashoogte | 90 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | 8 cm |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | 13 cm |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Uittrekbare lades | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om de vrije hoogte te verhogen | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om om te bouwen tot twee bedden | Ja |
| Type bed | driepersoons stapelbedden |
| produktu | 90x190 |
| Bedmaat | 90x190 |
| Kleur van het bed | Melkchocoladebruin |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| ID materacy | 12190, 10781, 10423, 10466, 13109, 13133, 10546, 10579, 13121 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Logeermatras | 12189, 10443, 10762, 10486, 10403 |
| additional Laden | 13323 |
| additional Verhoogde doorrijhoogte 22 cm | 13309 |
