AXEL 80x190 melkchocolade huisjesbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd wordt op AXEL:
- is praktischEen praktische stapelindeling die u helpt uw kamer te organiseren.
- origineel ogendEen andere look dan elk ander bed.
- is permanentGemaakt van grenenhout.
- op maat gemaaktHet heeft een universeel gemonteerde L/R-ladder.
- werkt op de verbeeldingU kunt het bed samenstellen dat uw kind graag zou willen.
- zit comfortabelHet juiste matras zorgt voor een comfortabele nachtrust.
Een droombasis voor uw kinderen? AXEL stapelbed 80x190 in melkchocoladekleur van Lano Meble
Je maakt je klaar om te versieren kinderkamer waar zullen de broers en zussen wonen? AXEL stapelbed het is een uitstekende keuze. Bij Lano Meble vervullen we graag de wensen van kinderen, en elke peuter deelt een slaapkamer met broer of zus hij droomt stiekem van een uniek bed dat zijn basis en toevluchtsoord zal worden. AXEL , d.w.z. huistype stapelbed , past in elk interieur en bespaart ruimte.
De houten structuur van het AXEL stapelbed in melkchocolade zal prachtig staan in een kinderkamer
We weten heel goed dat voor elke ouder het belangrijkste is veiligheid van kinderen . Daarom garanderen wij de hoogste kwaliteit van onze producten. Bed voor AXEL broers en zussen is gedaan gemaakt van grenenhout . Dit materiaal is niet alleen ecologisch en duurzaam, maar ook volkomen veilig voor kinderen , ook voor mensen met een kleine allergie.

Gun uw kinderen een goede nachtrust door een matras te kiezen voor het stapelbed AXEL 80x190 van Lano Meble
De rustige slaap van uw kind wordt niet alleen beïnvloed door het bed zelf, maar ook door slaapmatras . In Lano Meble U bestelt een model aangepast aan de grootte van het bed. Wij geven u hierin een ruime keuze, omdat u zelf het beste weet wat hardheidsgraad en soort vulling zij zullen uw kinderen dienen. Houd daar rekening mee bij het kopen van AXEL stapelbed , kunt u selecteren twee verschillende matrassen .

Hallo, leer mij beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, moet u vertrouwd raken met elke AXELA-afmeting die in de onderstaande afbeelding is gemarkeerd ➔


Extra informatie over foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
Foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit wordt veroorzaakt door de monitorinstellingen van uw computer of ander apparaat. De gepresenteerde foto's dienen uitsluitend ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | stapelbed |
| Model | AXEL |
| Aantal personen | 2 |
| Kleur | melkchocolade |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 80x190 |
| Draagvermogen | 100 kg per slaapoppervlak |
| Bedlengte | 198 cm |
| Bedbreedte | 87 cm |
| Bedhoogte | 192,7 cm |
| Gewicht | 56 kg |
| Reling | in de set horizontaal vast |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | niet van toepassing |
| Materiaal van de laden | niet van toepassing |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | ja |
| Matraslengte | 190 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 80 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | 13 cm |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Dak (huisbed) | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om om te bouwen tot twee bedden | Ja |
| Type bed | tweepersoons stapelbedden |
| produktu | 80x190 |
| Kleur van het bed | Melkchocoladebruin |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| ID materacy | 12185, 10776, 10418, 10461, 13106, 13130, 10541, 10574, 13118 |
| Ilość materacy | 2 |
