ARON 90x190 melkchocolade eenpersoons kinderbed huisje Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd wordt op ARON:
- is universeelHet kan voor een jongen of een meisje zijn.
- handhaaft aanwezigheidEen unieke uitstraling.
- is veiligOmringd door houten balustrades.
- praktisch en eenvoudigEenvoudige zelfmontage.
- houdt van natuurlijkheidGemaakt van natuurlijke en ecologische grondstoffen.
- maakt geen krassen op de vloerDe lades zijn voorzien van rubberen wielen.
Wit ARON huistype kinderbed 90x190 - richt de kamer van uw kind in de beste stijl in
ARON huistype kinderbed van Lano Meble is de droom van ieder kind die uitkomt. Het is een meubelstuk gemaakt in een vorm die de creativiteit van ieder kind zal stimuleren. Doordacht ontwerp, hoge duurzaamheid en stabiliteit garanderen jarenlang probleemloos gebruik en de glimlach van uw kind elke dag. Bij Lano Meble besteden we niet alleen veel aandacht aan het visuele aspect, maar ook aan functionaliteit. ARON kinderbed het is niet alleen een comfortabel slaapmeubel, maar biedt ook de mogelijkheid om diverse kinderaccessoires op te bergen. Er is voldoende ruimte onder het bed om te plaatsen 2 ruime lades. U kunt ze bovendien aanschaffen door het product te configureren. Veel plezier en comfortabele rust gegarandeerd.
Maak kennis met innovatieve designoplossingen met een wit huisvormig bed ARON
Zoals we al hebben vermeld ARON-bed is ongebruikelijk vanwege zijn vorm, dus het zal perfect werken in zowel een meisjes- als een jongenskamer . Voor het schilderen is gebruik gemaakt van ecologische verven, die 100% veilig zijn voor kinderen. Huistype kinderbed Dit is een meubelstuk dat geen kleintje kan weerstaan. Wij garanderen dat geen enkel kind er afstand van wil doen, en dat elk moment dat u erin doorbrengt goud waard zal zijn. ARON huisbed dit is een aanbieding voor iedereen gezellige kinderkamer.

Kindermatras voor een wit bed ARON 90x190 - comfort telt
Een bed met een ingebouwd dak is niet alleen een decoratief element. Kan ook gebruikt worden als onderdeel van een hoes. Het geheel is gemaakt van grenen planken, die een stabiel frame voor de matras vormen. Het bedframe is omgeven door houten barrières , wat zelfs voor de meest actieve kinderen veiligheid garandeert. De structuur is zo ontworpen dat deze zelfs tijdens het grootste kattenkwaad van de baby niet beweegt. Het geheel is uiterst eenvoudig te monteren. Kinderlijk eenvoudig zou je kunnen zeggen! Naast een comfortabel en stevig bed is het de moeite waard om te kiezen voor een geschikt matras om te slapen. Het garandeert een vredige rust en comfort tijdens het slapen. Je weet het niet, hoe kies je een matras voor jouw schat? Niets moeilijks. Kijk op het tabblad WELKE MATRAS U KIEZEN of neem contact met ons op.

Hallo, leer mij beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, verwijzen wij u naar elke afmeting van ARON, gemarkeerd in de onderstaande afbeelding ➔

Extra informatie over foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
Foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit wordt veroorzaakt door de monitorinstellingen van uw computer of ander apparaat. De gepresenteerde foto's dienen uitsluitend ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | laag bed |
| Model | ARON |
| Aantal personen | 1 |
| Kleur | melkchocolade |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 90x190 |
| Draagvermogen | 100 kg |
| Bedlengte | 198 cm |
| Bedbreedte | 97 cm |
| Bedhoogte | 132,5 cm |
| Gewicht | 30 kg |
| Reling | in de set horizontaal vast |
| Ladder | niet van toepassing |
| Laden | optioneel 2 lades (Apart verkocht) |
| Materiaal van de laden | spaanplaat |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | niet van toepassing |
| Matraslengte | 190 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 90 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | niet van toepassing |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 1725, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Dak (huisbed) | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Uittrekbare lades | Ja |
| Type bed | kinderbedjes |
| produktu | 90x190 |
| Bedmaat | 90x190 |
| Kleur van het bed | Melkchocoladebruin |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor kleuters (4–6 jaar) |
| ID materacy | 12190, 10781, 10423, 10466, 13109, 13133, 10546, 10579, 13121 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Laden | 13322 |
