ALEX 80x190 melkchocolade stapelbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd zult worden op ALEX:
- stimuleert creativiteitHet geeft een gevoel van plezier en avontuur.
- is een steunpilaarNa een zware dag is het een perfecte plek om te ontspannen.
- is veiligHet heeft passend geprofileerde balustrades.
- biedt gemoedsrust voor de ouderEr zijn leuningen aanwezig die voorkomen dat het kind eruit valt.
- op maat gemaaktHet heeft een universeel gemonteerde L/R-ladder.
- maakt veel activiteiten eenvoudigerEenvoudige montage.
House stapelbed, melkchocoladekleur ALEX 80x190 – rust voor ouders, plezier voor kinderen
ALEX huis kinderbed het zijn de dromen van ieder kleintje die uitkomen. Het is een zorgvuldig doordachte en zorgvuldig opgebouwde structuur die stimuleert creativiteit en beïnvloedt de zintuigen. Hoge duurzaamheid en stabiliteit maken het meubelen voor kinderen , die vele jaren zonder problemen zal worden gebruikt. We garanderen ook dat elk kind er elke dag blij mee zal zijn. Bij Lano Meble besteden we niet alleen de grootste aandacht aan het visuele aspect, maar vooral aan functionaliteit van kinderbedden . Daarom ALEX huisstapelbed het zorgt niet alleen voor een comfortabele slaap, maar ook voor het veilig opbergen van diverse kleine spullen. Onder ALEX kinderbed zijn gevonden praktische lades, waarmee je beddengoed, kleding en talloze speelgoedjes kunt verstoppen. Je hebt geen last meer van voorwerpen die in de kamer rondslingeren. Nu zal er altijd een plek voor hen zijn.
Het ALEX huisstapelbed in de kleur melkchocolade zal je niet alleen verrassen door zijn prachtige uiterlijk
ALEX huisstapelbed het is een perfecte uitvalsbasis voor kinderen en een toevluchtsoord na een lange vermoeiende schooldag. We moeten hier de volledige bescherming vermelden die dit ontwerp biedt. ALEX kinderbedladder het heeft passend geprofileerde sporten die toegang en garanderen uit bed komen op een veilige manier. Alle in het frame gemonteerde planken voorkomen dat ze uit bed vallen en garanderen volledige gemoedsrust, zelfs voor zeer actieve baby's. ALEX huis kinderbed het is een stijl waar je niet onverschillig aan voorbij gaat. Net als elke baby. Hiermee creëer je een sprookjesachtige ruimte die de ontwikkeling, het welzijn en de creativiteit van elk kind zal beïnvloeden. Elk besteed moment op het ALEX kinderbed met dak wordt een onvergetelijk moment. Laat je niet misleiden door het charmante karakter van hou je voor de gek ALEX stapelbed . Het is een volledig functionele en veilige slaapplaats voor twee broers en zussen. Bovendien is de ontwikkeling in de vorm van een dak bovenop het bed Kan gebruikt worden als onderdeel van een hoes.

ALEX huisstapelbed, melkchocolade - je zult er niet alleen dol op zijn vanwege het uiterlijk
De gehele structuur ALEX kinderbed met dak Het is ongelooflijk eenvoudig te monteren en iedereen kan het doen. Maar dat is niet alles. ALEX huisstapelbed is een oplossing voor de 21e eeuw. Ongeacht of het in een kleinere of grotere zal zijn kinderkamer zeker u zult de praktische lades waarderen , die heeft ALEX huisstapelbed . Extra ruimte is altijd goud waard als het om kinderen gaat. In het ALEX kinderbed met lades je kunt passen wat je wilt.

Hallo, leer mij beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, verwijzen wij u naar elke ALEX-afmeting, gemarkeerd in de onderstaande afbeelding ➔


Extra informatie over foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
Foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit wordt veroorzaakt door de monitorinstellingen van uw computer of ander apparaat. De gepresenteerde foto's dienen uitsluitend ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | stapelbed |
| Model | ALEX |
| Aantal personen | 2 |
| Kleur | melkchocolade |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 80x190 |
| Draagvermogen | 100 kg per slaapoppervlak |
| Bedlengte | 198 cm |
| Bedbreedte | 87 cm |
| Bedhoogte | 217 cm |
| Gewicht | 68 kg |
| Reling | in de set horizontaal vast |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | optioneel 2 lades (Apart verkocht) |
| Materiaal van de laden | spaanplaat |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | ja |
| Matraslengte | 190 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 80 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | 13 cm |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Dak (huisbed) | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Uittrekbare lades | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om om te bouwen tot twee bedden | Ja |
| Type bed | tweepersoons stapelbedden |
| produktu | 80x190 |
| Kleur van het bed | Melkchocoladebruin |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| ID materacy | 12185, 10776, 10418, 10461, 13106, 13130, 10541, 10574, 13118 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Laden | 13322 |
