GALAXY 80x180 roze uitschuifbaar tweepersoonsbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd zult worden op GALAXY:
- is een plek voor twee kinderen De ideale oplossing voor broers en zussen die een kamer delen.
- Veiligheid is hun passie Beschikbare leuningen beschermen de kinderen terwijl ze slapen.
- verschillende configuratieopties Biedt een breed scala aan configuratieopties.
- vormt de verbeelding De vorm van je huis kan de verbeelding van het kind stimuleren.
- moedigt rust aan Maakt het dagelijkse bedtijd gemakkelijker.
- Orde is in hun macht Functionele lades maken het makkelijker om de kamer te organiseren.
Roze uitschuifbaar stapelbed GALAXY 80x180 – een stijlvolle optie voor kleine ontdekkingsreizigers
We hebben dit model ontwikkeld om functionaliteit en uniek design te combineren. Het stapelbed GALAXY ziet er niet alleen prachtig uit, maar is ook stevig omdat het is gemaakt van hoogwaardig grenenhout. Een kinderkamer komt echt tot zijn recht bij zo'n meubelstuk. Er kunnen zelfs twee kinderen slapen. Het is een tweepersoonsbed dat ook een hekje en lades heeft. Een universele, uiterst comfortabele optie - het overwegen waard bij het inrichten van de kinderkamer. Het kinderbed GALAXY kenmerkt zich op vele manieren. De duurzaamheid wordt gegarandeerd door het materiaal: grenenhout. Het frame bestaat uit flexibele berkenhouten strips van het type FLEX. Het stapelbed GALAXY heeft twee matrassen die u naar eigen voorkeur kunt selecteren. Dit model is eveneens voorzien van barrières. Het is een stapelbed met lades waarin speelgoed, beddengoed of kussens gemakkelijk opgeborgen kunnen worden. Let ook op de ruime keuze aan configuratiemogelijkheden: wij bieden u de mogelijkheid om het meubelstuk voor uw kind naar eigen wens aan te passen.
Matrassen als belangrijkste voordeel van het bed – kies de juiste voor het roze kinderbedmodel GALAXY 80x180
Het GALAXY stapelbed kan op verschillende manieren worden geconfigureerd. U kunt onder andere kiezen uit beide matrassen. Omdat het een tweepersoonsbed is, zijn beide plaatsen verstelbaar. Zo genieten uw kinderen van het hoogste comfort. De matras is het belangrijkste element, vooral als het gaat om het GALAXY kinderbed. Een goede selectie is gezond voor de wervelkolom, het zorgt voor de houding van het kind. Let bij de aanschaf van het GALAXY stapelbed op de keuze van de matrassen. Wij bieden u de keuze uit vele soorten en maten.

Het roze GALAXY bed met lades bewijst zijn functionaliteit
Dit model is werkelijk uitmuntend - zowel qua functionaliteit, design als comfort. Het stapelbed GALAXY kan naar wens worden aangepast. Wij bieden u de keuze tussen lades en boven- en ondermatrassen. Het GALAXY-kinderbed beschikt over alle extra functies die u mag verwachten. We gebruikten ruime lades, stevige barrières en een robuust, flexibel frame. Alles met de nodige aandacht voor detail.

Hallo, leer mij beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, moet u vertrouwd raken met elke dimensie van GALAXY die in de afbeelding ernaast is gemarkeerd ➔

Aanvullende informatie over de afbeeldingen en kleuren van Lano Meubels-bedden
De afbeeldingen en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit komt door de instellingen van de computer of een ander beeldscherm. De getoonde afbeeldingen zijn uitsluitend ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | stapelbed met extra bed |
| Model | GALAXY |
| Aantal personen | 2 |
| Kleur | roze |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 80x180 |
| Draagvermogen | 100 kg per slaapoppervlak |
| Bedlengte | 188 cm |
| Bedbreedte | 87 cm |
| Bedhoogte | 85 cm |
| Gewicht | 46 kg |
| Reling | in de set verticaal afneembaar |
| Ladder | niet van toepassing |
| Laden | optioneel 2 lades (Apart verkocht) |
| Materiaal van de laden | spaanplaat |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | niet van toepassing |
| Matraslengte | 180 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | 170 cm |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | 80 cm |
| Maximale matrashoogte | 80 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | 8 cm |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | niet van toepassing |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 1725, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Uittrekbare lades | Ja |
| Type bed | lage tweepersoonsbedden |
| Bedmaat | 80x180 |
| produktu | 80x180 |
| Kleur van het bed | Roze |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor kleuters (4–6 jaar) |
| Kinderleeftijd | Bedden voor kleuters (4–6 jaar) |
| rzut 360 | Lozeczko_GALAXY |
| ID materacy | 12183, 10774, 10417, 10459, 13104, 13128, 10539, 10572, 13116 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Logeermatras | 12182, 10436, 10753, 10479, 10396 |
| additional Laden | 13323 |
