OTYLIA 80x180 grafiet hoogslaper eenpersoons Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom u verliefd zult worden op OTYLIA:
- Op maat gemaakt voor u Het heeft een universeel te monteren ladder links/rechts.
- Waardeert kwaliteit Het is gemaakt van grenenhout van de hoogste kwaliteit.
- Is functioneel De mezzanine is een perfecte plek om te slapen of te spelen.
- Houdt van comfortabel slapen U kunt het type en de maat van het matras kiezen.
- Past overal Het ontwerp is universeel en past in elk interieur. diverse opstellingsmogelijkheden.
- Eenvoudig te monteren Het is eenvoudig te monteren en wordt geleverd met instructies.
Grafiet OTYLIA 80x180 mezzanine huisbed - geef je kind een fort om de wereld te veroveren
Het kind is het allerbelangrijkste. Daarom is het de moeite waard om te zorgen voor het best mogelijke kinderbed. Wij bieden meubels van de hoogste kwaliteit, gemaakt van eersteklas materialen. Het OTYLIA stapelbed is een zeer interessante constructie met een mezzanine - is het de moeite waard om voor zo'n meubelstuk te kiezen voor een kinderkamer? Het OTYLIA stapelbed heeft vrije ruimte onder het frame. Daarop kunt u een slaapmatras plaatsen. Is het de moeite waard om te kiezen? Het OTYLIA bed voor een jongen of meisje kenmerkt zich door een solide afwerking. We hebben gebruik gemaakt van grenenhout van de hoogste kwaliteit en een matrasframe van FLEX berken latten. De houten rails zorgen voor veiligheid – ze zijn duurzaam en hoog genoeg. Het hoogslaperbed vereist een ladder. Deze is bij de set inbegrepen. De houten ladder kan aan elke kant worden geplaatst en biedt een handige toegang.
Veel matrasopties voor het grafietkleurige OTYLIA 80x180 huisbed van Lano Meble
Een goede kindermatras is essentieel bij het inrichten van een kinderkamer. Bij het OTYLIA kinderbed kunt u dit element vrij kiezen. Zelfs tijdens het configureren bij het bestellen kunt u de matras van uw keuze aanschaffen.
U kiest zelf het type en de maat. Het OTYLIA hoogslaperbed is perfect geschikt voor uw kind!
Zorg voor de veiligheid van uw kind met de veiligheidsrails voor het grafietkleurige OTYLIA bed
Het OTYLIA stapelbed maakt de kinderkamer magisch en uniek. Het enige wat u hoeft te doen, is het juiste matras kiezen. Hoewel het een hoogslaper is, is het volkomen veilig. Dit alles dankzij de solide constructie en de houten rails. Zelfs jonge kinderen zijn veilig in het OTYLIA stapelbed. Het is de perfecte keuze voor een kinderkamer!

Hallo, leer me beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, kunt u zich vertrouwd maken met elke afmeting van OTYLIA, aangegeven in de onderstaande tekening ➔

Voor extra stabiliteit raden we aan om atresola-bedden aan de muur te bevestigen*
* De extra montageservice omvat niet het bevestigen van het bed aan de muur
Aanvullende informatie over de foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
De foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit komt door de instellingen van uw computermonitor of ander apparaat. De getoonde foto's dienen slechts ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | hoogslaper |
| Model | OTYLIA |
| Aantal personen | 1 |
| Kleur | grafiet |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 80x180 |
| Draagvermogen | 100 kg |
| Bedlengte | 188 cm |
| Bedbreedte | 87 cm |
| Bedhoogte | 227 cm |
| Gewicht | 42 kg |
| Reling | niet van toepassing |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | niet van toepassing |
| Materiaal van de laden | niet van toepassing |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | niet van toepassing |
| Matraslengte | 180 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 80 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | niet van toepassing |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Dak (huisbed) | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Type bed | mezzanines |
| Bedmaat | 80x180 |
| produktu | 80x180 |
| Kleur van het bed | Grafietkleurige |
| Kinderleeftijd | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| rzut 360 | Lozeczko_OTYLIA |
| ID materacy | 12183, 10774, 10417, 10459, 13104, 13128, 10539, 10572, 13116 |
| Ilość materacy | 1 |
