LAURA 90x190 roze hoogslaper eenpersoons Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom u verliefd zult worden op LAURA:
- Waardebesparing Het bespaart ruimte in de kinderkamer.
- Beschermt uw kind De rand is voorzien van een hoge reling.
- Gaat lang mee Het garandeert stevigheid en duurzaamheid voor vele jaren.
- Gezondheid is belangrijk Het is bedekt met een niet-giftige coating, veilig voor de gezondheid van het kind.
- Ingenieus De mezzanine maakt creatief gebruik van de ruimte eronder mogelijk
Ontdek het LAURA-bed
Vertrouw op Lano Meble en richt je ruimte kindvriendelijk in met het roze LAURA kinderbed op een mezzanine van 90x190 cm
Het LAURA eenpersoons stapelbed is een unieke oplossing waarmee je de inrichting van de kinderkamer kunt variëren. Maar het kindvriendelijke ontwerp is niet het enige voordeel van dit meubelstuk. Ontdek het beter! De mezzanine is een ruimtebesparende oplossing, waardoor het perfect is voor een kleine kinderkamer. Je kunt het onderste gedeelte op een zeer praktische manier inrichten – het is de perfecte plek om een hoekje te creëren voor het opbergen van speelgoed, zachte poefs neer te zetten om te ontspannen, of een basis te maken die helpt de kamer netjes te houden. De rand van het kinderbed is afgewerkt met een hoge reling die vallen van grote hoogte voorkomt. Een ergonomische ladder met comfortabele, stabiele treden zorgt voor een veilige toegang.
Ken je al alle voordelen van het roze LAURA kinderbed?
Als ouder geef je om het welzijn van je kind, dus je wilt weten of het gebruik van het LAURA kinderbed volledig veilig is voor hem of haar.

Slaapmatras - geef je roze LAURA 90x190 bed een ziel
Om het LAURA eenpersoons kinderbed met mezzanine compleet te maken, heb je een matras nodig. Je vindt deze in het assortiment van de Lano Meble winkel - in een maat die perfect past bij dit frame. Bekijk ons aanbod en vind het slaapmatras dat u nodig heeft – latex, schuim, springschuim of kokos.

Hallo, leer me beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, kunt u zich vertrouwd maken met de afmetingen van LAURA, die in de onderstaande tekening zijn aangegeven ➔

Voor extra stabiliteit raden wij aan om atresola-bedden aan de muur*
* De extra montageservice omvat niet het bevestigen van het bed aan de muur
Aanvullende informatie over de foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
De foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit komt door de instellingen van uw computermonitor of ander apparaat. De getoonde foto's dienen slechts ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | hoogslaper |
| Model | LAURA |
| Aantal personen | 1 |
| Kleur | roze |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 90x190 |
| Draagvermogen | 100 kg |
| Bedlengte | 198 cm |
| Bedbreedte | 97 cm |
| Bedhoogte | 178 cm |
| Gewicht | 51 kg |
| Reling | niet van toepassing |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | niet van toepassing |
| Materiaal van de laden | niet van toepassing |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | niet van toepassing |
| Matraslengte | 190 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 90 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | niet van toepassing |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om de vrije hoogte te verhogen | Ja |
| Type bed | mezzanines |
| Bedmaat | 90x190 |
| produktu | 90x190 |
| Kleur van het bed | Roze |
| Kinderleeftijd | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| rzut 360 | Lozeczo_LAURA |
| ID materacy | 12190, 10781, 10423, 10466, 13109, 13133, 10546, 10579, 13121 |
| Ilość materacy | 1 |
