MIA 90x190 kasjmier eenpersoons hoogslaper Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom u verliefd zult worden op MII:
- U zult er niet onverschillig aan voorbijgaan Het valt op door zijn unieke en aantrekkelijke ontwerp.
- Het is veelzijdig Het kan vele functies vervullen, van slapen tot een plek om te leren en te spelen.
- Kinderen zijn er dol op Het heeft stevige leuningen om te voorkomen dat het kind eruit valt.
- Op maat gemaakt voor u Het heeft een universeel te monteren linker/rechter ladder.
- Zorgt voor uw gezondheid De verf die voor de afwerking is gebruikt, is 100% veilig voor de gezondheid.
- Het is sterk Het kan een maximale belasting van 100 kg dragen.
Ontdek het MIA-bed
Ontdek het MIA-bed
MIA 90x190 kasjmier mezzaninebed – perfect zelfs voor kleine kamers
Een babykamer hoeft niet saai te zijn. Je kunt er een mooie en volledig functionele ruimte van maken. Er zijn veel items die een perfecte aanvulling kunnen zijn op zo'n kamer. Een daarvan is het prachtige MIA stapelbed. Het MIA mezzanine stapelbed is een meubelstuk waar je kind dol op zal zijn. We droomden allemaal van zo'n plek om te ontspannen toen we jonger waren. Het kan een alternatief zijn voor een boomhut en is een volledig functioneel en praktisch meubelstuk. Het is perfect voor het creëren van een studeerplek en een speelhoek. Een comfortabele en stevige ladder met zacht gevormde sporten leidt naar de relaxvloer. Het bedframe heeft veilige rails die bescherming bieden, zelfs voor de meest speelse kleintjes.
Ontdek alle voordelen van het MIA kasjmier hoogslaper
Je vraagt je nu vast af of het MIA stapelbed de juiste keuze is voor jouw kleintje.Vergeet niet om ook het juiste matras voor je kleintje te kiezen. Het matras is grotendeels verantwoordelijk voor het comfort en gemak van rusten en slapen. Een goed gekozen matras zorgt voor herstel en de mogelijkheid om overdag uit te rusten.
Als u twijfelt, bekijk dan het tabblad WELKE MATRAS TE KIEZEN of neem contact met ons op.
Wordt u meegevoerd naar een sprookjesland met het hoge kasjmier MIA-bed
U kunt de vrije ruimte onderaan het bed naar wens inrichten. Het is de perfecte plek voor zachte poefjes, een lage boekenkast of kleurrijke speelgoedbakken.
Het MIA-bed past perfect in zowel een jongens- als een meisjeskamer. Koop het nu en laat de diepste dromen van je kind uitkomen.
Hallo, leer me beter kennen!
Voordat je je definitieve keuze maakt, bekijk dan de afmetingen van het MII-bed, die in de onderstaande tekening zijn aangegeven ➔

Voor extra stabiliteit raden we aan om Atresola-bedden aan de muur te bevestigen*
* De extra montageservice omvat niet het bevestigen van het bed aan de muur
Aanvullende informatie over de foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
De foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit komt door de instellingen van uw computermonitor of ander apparaat. De getoonde foto's dienen slechts ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | hoogslaper |
| Model | MIA |
| Aantal personen | 1 |
| Kleur | kasjmier |
| Afwerking | gecertificeerd; veilig voor kinderen; halfmat |
| Afmeting | 90x190 |
| Draagvermogen | 100 kg |
| Bedlengte | 198 cm |
| Bedbreedte | 97 cm |
| Bedhoogte | 174 cm |
| Gewicht | 44 kg |
| Reling | niet van toepassing |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | niet van toepassing |
| Materiaal van de laden | niet van toepassing |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | niet van toepassing |
| Matraslengte | 190 cm |
| Matrasbreedte | 90 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 13 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | niet van toepassing |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | afnemen met een schone, vochtige doek; droogwrijven met een schone, droge doek |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Type bed | mezzanines |
| Bedmaat | 90x190 |
| produktu | 90x190 |
| Kleur van het bed | Kasjmieren |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| ID materacy | 12190, 10781, 10423, 10466, 13109, 13133, 10546, 10579, 13121 |
| Ilość materacy | 1 |
