GLORIA 80x200 grafiet hoogslaper eenpersoons Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom u verliefd zult worden op GLORIA:
- Waardebesparend Het bespaart perfect ruimte in een kinderkamer.
- Voelt veilig Het is uitgerust met stabiele leuningen van de juiste hoogte.
- Uniek in vele opzichten Het elegante ontwerp geeft een kinderkamer een uniek karakter.
- Creatieve basis De onderste ruimte is een perfecte plek voor een gezellig verstopplekje of speelhoek.
- Klimvriendelijk De geprofileerde ladder met 5 sporten maakt klimmen gemakkelijker.
- Op maat gemaakt voor u Het heeft een universeel te monteren L/R-ladder.

GLORIA is een topkeuze - een grafietkleurige mezzanine in de vorm van een huis van 80x200
Een mezzanine stapelbed is een geweldig idee om ruimte te besparen in de kamer en tegelijkertijd een succesvolle poging om een speelplek voor uw kind te creëren. GLORIA, zoals het mezzanine stapelbed van Lano Meble heet, is een elegant meubelstuk waarvan het frame volledig is gemaakt van grenenhout en vervolgens is afgewerkt met watergedragen verf die aan de normen voldoet. De solide constructie van GLORIA garandeert veilig spelen en een goede nachtrust. Het slaapgedeelte van het GLORIA stapelbed bevindt zich op de bovenverdieping, bereikbaar via een voorgevormde ladder met 5 treden. De ruimte eronder blijft open en biedt talloze mogelijkheden – het is de perfecte plek om een gezellige hoek te creëren met kussens of extra opbergruimte voor speelgoed. Dankzij zijn unieke karakter is het GLORIA hoogslaper een prachtige decoratie voor zowel een jongens- als een meisjeskamer.
We kunnen onmogelijk alle voordelen van het grafietkleurige GLORIA hoogslaper opnoemen.
Voordat u een stapelbed voor uw kind koopt, let dan op de veiligheid van de constructie. Het meubel moet stabiele spijlen hebben met een geschikte hoogte voor de leeftijd van het kind. De spijlen moeten dicht op elkaar staan om te voorkomen dat het kind bekneld raakt of eruit valt.
Een stevige ladder is een ander belangrijk element – zorg ervoor dat deze goed gevormd en comfortabel is om op te klimmen, zoals die van het GLORIA hoogslaperbed.
Met het grafietkleurige GLORIA bed waant uw kind zich in de zevende hemel.
Het GLORIA hoogslaperbed kan naar wens worden ingericht. De ene dag is het een ruimtebasis, de volgende dag een toren voor een prinses. Het past perfect in zowel een jongens- als een meisjeskamer. Het GLORIA bed is net zo uniek als uw kind, dus ze zullen zich samen nooit vervelen. Het unieke ontwerp van dit meubelstuk stimuleert de fantasie van uw kind elke dag. Ontdek zelf wat het GLORIA-bed nog meer voor u kan betekenen.

Hallo, leer me beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, kunt u zich vertrouwd maken met de afmetingen van GLORIA, die in de onderstaande tekening zijn aangegeven ➔

Voor extra stabiliteit raden wij aan om atresola-bedden aan de muur te bevestigen*
* De extra montageservice omvat niet het bevestigen van het bed aan de muur

Aanvullende informatie over de foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
De foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit komt door de instellingen van de computermonitor of een ander apparaat. De getoonde foto's dienen slechts ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | hoogslaper |
| Model | GLORIA |
| Aantal personen | 1 |
| Kleur | grafiet |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 80x200 |
| Draagvermogen | 100 kg |
| Bedlengte | 208 cm |
| Bedbreedte | 87 cm |
| Bedhoogte | 227 cm |
| Gewicht | 44 kg |
| Reling | niet van toepassing |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | niet van toepassing |
| Materiaal van de laden | niet van toepassing |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | niet van toepassing |
| Matraslengte | 200 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 80 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | niet van toepassing |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Dak (huisbed) | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Type bed | mezzanines |
| Bedmaat | 80x200 |
| produktu | 80x200 |
| Kleur van het bed | Grafietkleurige |
| Kinderleeftijd | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| rzut 360 | Lozeczko_GLORIA |
| ID materacy | 12186, 10777, 10419, 10462, 13107, 13131, 10542, 10575, 13119 |
| Ilość materacy | 1 |
