MIA 80x170 wit eenpersoons hoogslaper Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom u verliefd zult worden op MII:
- U zult er niet onverschillig aan voorbijgaan Het valt op door zijn unieke en aantrekkelijke ontwerp.
- Het is veelzijdig Het kan vele functies vervullen, van slapen tot een plek om te leren en te spelen.
- Kinderen zijn er dol op Het heeft stevige leuningen om te voorkomen dat het kind eruit valt.
- Op maat gemaakt voor u Het heeft een universeel te monteren linker/rechter ladder.
- Zorgt voor uw gezondheid De verf die voor de afwerking is gebruikt, is 100% veilig voor de gezondheid.
- Het is sterk Het kan een maximale belasting van 100 kg dragen.
Ontdek het MIA-bed
Ontdek het MIA-bed
Functionele meubels voor een kinderkamer - wit MIA kinderbed met mezzanine 80x170
Een kinderkamer hoeft niet saai te zijn. Je kunt er een mooie en volledig functionele ruimte van maken. Er zijn veel items die perfect passen in zo'n kamer. Een daarvan is het prachtige MIA stapelbed. Het MIA mezzanine stapelbed is een meubelstuk waar je kind dol op zal zijn. We droomden er allemaal van om als kind te ontspannen. Het kan een alternatief zijn voor een boomhut en is tegelijkertijd een volledig functioneel en praktisch meubelstuk. Het is perfect voor het creëren van een studieplek én een speelhoek. Een comfortabele en stevige ladder met zacht gevormde sporten leidt naar de relaxvloer. Het bedframe heeft veilige zijrails die zelfs de meest speelse kleintjes beschermen. Je bent niet de enige die de voordelen van het witte MIA mezzaninebed zal waarderen. Je vraagt je waarschijnlijk af of het MIA stapelbed de juiste keuze is voor jouw kind. Vergeet niet om ook het juiste matras te kiezen. Het matras is grotendeels verantwoordelijk voor het comfort en de nachtrust. Een goed gekozen matras zorgt voor herstel en de mogelijkheid om overdag uit te rusten. Als je twijfelt, bekijk dan het tabblad 'WELK MATRAS KIEZEN?' of neem contact met ons op. U kunt het bed naar wens configureren en aanpassen aan uw individuele voorkeuren en de stijl van de kinderkamer. Wij raden u aan dit nu te doen. Het MIA kinderstapelbed is primair ontworpen om de dromen van de allerkleinsten en de verwachtingen van hun ouders te vervullen. Elk kind zal elke dag met plezier spelen met dit meubelstuk en ouders kunnen gerust zijn over de veiligheid van hun kind. Het MIA bed zorgt voor een rustige nachtrust en overdag voor veel speelplezier en plezier!

Zie hoe blij uw kind zal zijn dankzij de witte MIA mezzanine.
U kunt de vrije ruimte onderaan het bed naar wens inrichten.
Dit is de perfecte plek voor zachte poefs, een lage boekenkast of kleurrijke speelgoedbakken. Het MIA-bed past perfect in zowel een jongens- als een meisjeskamer. Koop het nu en laat de diepste dromen van je kind uitkomen.
Hallo, leer me beter kennen!
Voordat je je definitieve keuze maakt, bekijk dan de afmetingen van het MII-bed, die in de onderstaande tekening zijn aangegeven ➔

Voor extra stabiliteit raden we aan om Atresola-bedden aan de muur te bevestigen*
* De extra montageservice omvat niet het bevestigen van het bed aan de muur
Aanvullende informatie over de foto's en kleuren van bedden van Lano Meble
De foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit komt door de instellingen van uw computermonitor of ander apparaat. De getoonde foto's dienen slechts ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | hoogslaper |
| Model | MIA |
| Aantal personen | 1 |
| Kleur | wit |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 80x170 |
| Draagvermogen | 100 kg |
| Bedlengte | 178 cm |
| Bedbreedte | 87 cm |
| Bedhoogte | 174 cm |
| Gewicht | 40 kg |
| Reling | niet van toepassing |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | niet van toepassing |
| Materiaal van de laden | niet van toepassing |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | niet van toepassing |
| Matraslengte | 170 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 80 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | niet van toepassing |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om de vrije hoogte te verhogen | Ja |
| Type bed | mezzanines |
| Bedmaat | 80x170 |
| produktu | 80x170 |
| Kleur van het bed | Witte |
| Kinderleeftijd | Bedden voor kleuters (4–6 jaar) |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor kleuters (4–6 jaar) |
| rzut 360 | Lozeczko_MIA |
| ID materacy | 12182, 10773, 10416, 10458, 14446, 14435, 10538, 10571, 14459 |
| Ilość materacy | 1 |
