KING 140x200 olijf eenpersoonsbed voor tieners Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd zult worden op KING:
- zorgt voor een gezonde slaapOndersteunt de juiste ontwikkeling en rust van de tiener.
- is ergonomischZorgt voor een correcte positionering van de wervelkolom tijdens de slaap.
- is veelzijdigGeschikt voor tienerkamers, hotels en pensions.
- heeft een hoog hoofdeindeDient als decoratie en is een comfortabele rugleuning.
- garandeert duurzaamheidGemaakt van grenenhout, solide en ecologisch.
- vergemakkelijkt het schoonmakenDe open ruimte onder het bed zorgt voor luchtcirculatie.
Ideale bedden voor een tiener? Het olijfkleurige model KING 140x200 van Lano Meble is perfect
Een gezonde slaap en de juiste ontwikkeling van je kind, vooral een tiener, beginnen met een goed gekozen bed. Het model KING van Lano Meble is een oplossing die speciaal is ontworpen voor jongeren. Als bewuste ouder wil je dat de kinderkamer niet alleen esthetisch of functioneel is, maar ook bevorderlijk is voor rust en de ontwikkeling van het kind ondersteunt. Een cruciaal element bij het creëren van een goede slaapkamer voor een tiener is de aankoop van het jeugdbed KING. We hebben dit model bij Lano Meble gemaakt om aan de verwachtingen van grotere kinderen te voldoen. We zijn ons er terdege van bewust dat een bed voor kinderen in de tienerleeftijd niet alleen stevig, maar ook ergonomisch moet zijn. Dit alles om een correcte positionering van de wervelkolom tijdens de slaap te garanderen. Het model KING is een fantastisch bed voor een ouder kind. Het trekt de aandacht met zijn uiterlijk, maar beantwoordt ook aan alle behoeften van een opgroeiend kind. Ontdek waarom zoveel ouders voor hun tieners kiezen voor het grenen bed KING van Lano Meble.
Richt de tienerkamer in met het olijfkleurige bed KING 140x200
Het KING bed in de afmeting 140x200 is een combinatie van elegantie en functionaliteit die perfect past in een jeugdkamer. De olijfkleur van het bed geeft het interieur lichtheid en harmonie, en past tegelijkertijd perfect bij de natuurlijke stijl, geïnspireerd op de nabijheid van de natuur. Het minimalistische maar stijlvolle ontwerp zorgt ervoor dat het jeugdbed zowel past bij klassieke als moderne kamerinrichtingen. Ons eenpersoonsmodel KING is de ideale oplossing voor een ouder kind dat ruimte nodig heeft om te rusten. Het hoge hoofdeinde heeft een decoratieve en praktische functie – het vormt een comfortabele rugleuning, bijvoorbeeld tijdens het lezen. Het olijfkleurige jeugdbed KING is gemaakt van grenenhout, wat duurzaamheid en een tijdloze uitstraling garandeert. Een extra voordeel van het bed zonder lades is de open ruimte, die zorgt voor een vrije luchtcirculatie en de mogelijkheid om spullen naar eigen inzicht en behoefte op te bergen. Een bijkomend pluspunt is dat het het dagelijkse schoonmaken vergemakkelijkt – je kunt er gemakkelijk onder stofzuigen of de vloer dweilen. Ontdek hoe ons bed voor een tiener een lichte vorm behoudt en perfect past bij de esthetiek van een jeugdkamer.

Goede slaap is het beste wat je je kind kunt geven met het jeugdbed KING 140x200 in het olijfkleur van Lano Meble
Goede slaap is de sleutel tot gezondheid, en vooral tot de juiste ontwikkeling van een kind. Het grenen bed KING is een meubel dat esthetiek, ergonomie en duurzaamheid combineert. Het biedt optimale omstandigheden voor rust. Het bed voor een tiener van Lano Meble is niet alleen duurzaam, maar ook ecologisch, wat van groot belang is voor veel ouders. Het eenpersoonsbed KING is ook een uitstekende keuze voor hotels of pensions. De eenvoudige formule is geschikt voor kinderen, maar is net zo comfortabel voor volwassenen. Natuurlijke accenten en een tijdloos design zorgen ervoor dat dit model perfect past bij verschillende interieurstijlen, van klassiek tot modern. Kies het grenen bed KING en creëer een veilige ruimte waarin iedereen zich comfortabel en vrij voelt. Wacht niet — je tiener verdient het beste.
Hallo, leer me beter kennen!
Voordat je de definitieve keuze maakt, bekijk dan elke afmeting van KING, aangegeven op de bijgevoegde tekening ➔

Aanvullende informatie over foto's en kleuren van Lano Meble bedden
De foto's en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit komt door de instellingen van het beeldscherm van de computer of een ander apparaat. De getoonde foto's zijn ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | laag bed |
| Model | KING |
| Aantal personen | 1 |
| Kleur | olijf |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 140x200 |
| Draagvermogen | 100 kg |
| Bedlengte | 208 cm |
| Bedbreedte | 147 cm |
| Bedhoogte | 89,5 cm |
| Gewicht | 22 kg |
| Reling | niet van toepassing |
| Ladder | niet van toepassing |
| Laden | niet van toepassing |
| Materiaal van de laden | niet van toepassing |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | niet van toepassing |
| Matraslengte | 200 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 140 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | niet van toepassing |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in één pakket |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 1725, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Dak (huisbed) | Nr. |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Uittrekbare lades | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Opberglade type | Nr. |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om de vrije hoogte te verhogen | Nr. |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om om te bouwen tot twee bedden | Nr. |
| Type bed | kinderbedjes |
| produktu | 140x200 |
| Kleur van het bed | Olijfgroen |
| Kinderleeftijd | Bedden voor tieners (11–19 jaar) |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor tieners (11–19 jaar) |
| ID materacy | 14429, 14441, 14451, 14433, 14449, 14438, 14455, 14457, 14462 |
| Ilość materacy | 1 |
