POLA 90x200 grafiet stapelbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd zult worden op POLI:
- Het is veilig Ontworpen met de veiligheid van jongere kinderen in gedachten.
- Het is voor de kleintjes Het onderste frame en de matras liggen dicht bij de grond.
- Het waardeert individualiteit Geeft elk kind de mogelijkheid om zijn eigen slaapplek te hebben.
- Het past bij jou Beschikt over een universeel monteerbare ladder L/R.
- Het is anders dan alle anderen Gekenmerkt door de opvallende vorm van een klein huisje.
- Het houdt van de magie Creëert een magische sfeer in de kinderkamer.
De dromen van uw kind worden werkelijkheid - Grafiet stapelbed POLA-Haus 90x200
De directe omgeving van uw kind moet veilig zijn, zijn ontwikkeling ondersteunen en hem de ruimte geven om de wereld vrij te ontdekken. Het POLA stapelbed in huisstijl voldoet aan al deze eisen. Het wordt gekenmerkt door de opvallende huisvorm, beschikt over de juiste veiligheidsmaatregelen, is gemaakt van natuurlijk grenenhout en beschermd met gecertificeerde lak. Het POLA stapelbed in huisstijl is ontworpen voor broers en zussen die allebei hun eigen slaapplek willen. Een van onze prioriteiten bij Lano Meubels is de veiligheid van het kind. Het POLA stapelbed in huisstijl is ideaal als eerste bed voor baby's, direct na een regulier kinderbedje. Het onderstel en het slaapmatras zijn zeer laag en staan in direct contact met de vloer. Hierdoor kan de peuter er gemakkelijker instappen en is hij of zij tegelijkertijd beschermd tegen de gevolgen van een val. Oudere kinderen, zelfs de meest actieve, vinden hun veilige plek boven, waar het POLA-huis-stijl kinderbedje is vastgezet met een houten leuning.
Grafiet stapelbed POLA-Haus – kies individuele parameters en accessoires
Ontwerp samen met ons het perfecte POLA stapelbed voor uw kinderen. Bij Lano Meubels kan elk bed een andere matras hebben - met een andere vulling, hoogte en stevigheid. Door de juiste matras voor het POLA stapelbed in huisstijl te kiezen, zorgt u ervoor dat uw kleintje gezond slaapt en zich dus veilig kan ontwikkelen. Uw kinderen zijn verschillend en hebben daarom een individuele aanpak nodig voor hun slaapomstandigheden. Een comfortabele matras vervult de belangrijkste functie van elk bed. Uw comfort, gemak en zelfs uw slaapgezondheid hangen ervan af. Bij het POLA stapelbed in huisstijl kunt u kiezen uit twee matrassen. U bepaalt zelf of het een schuimmatras met kokosadditief, een visco-elastisch of hoogelastisch matras is, en of de hoogte 8 cm, 11 cm of 13 cm is. Het wordt aanbevolen dat kinderen een stevige of middelharde matras gebruiken om voldoende ondersteuning van de wervelkolom te garanderen en te voorkomen dat het matras vervormt bij lichter of zwaarder gewicht.

Een huis niet alleen in de boom – een POLA stapelbed in grafiet
Gezellig, warm, indrukwekkend en sprookjesachtig - zo richt u de kinderkamer in met het POLA stapelbed in de vorm van een huis, dat uw kind meeneemt naar een magische wereld. Het wordt gekenmerkt door zijn eenvoudige, minimalistische constructie en past perfect in kamers met dieren- en bosmotieven, evenals elementen uit de Indiase en plantenwereld, die erg populair zijn in moderne kinderkamers.

Hallo, leer mij beter kennen!
Voordat u uw definitieve keuze maakt, moet u zich vertrouwd maken met elke dimensie van POLA, aangegeven op de afbeelding ernaast ➔

Aanvullende informatie over de afbeeldingen en kleuren van Lano Meubels-bedden
De afbeeldingen en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Dit komt door de instellingen van de computer of een ander beeldscherm. De getoonde afbeeldingen zijn uitsluitend ter illustratie.
Technische gegevens
| Type | stapelbed |
| Model | POLA |
| Aantal personen | 2 |
| Kleur | grafiet |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 90x200 |
| Draagvermogen | 100 kg per slaapoppervlak |
| Bedlengte | 208 cm |
| Bedbreedte | 97 cm |
| Bedhoogte | 192,6 cm |
| Gewicht | 51 kg |
| Reling | in de set verticaal afneembaar |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | niet van toepassing |
| Materiaal van de laden | niet van toepassing |
| Verhoging van de ruimte | niet van toepassing |
| Om te bouwen tot twee bedden | ja |
| Matraslengte | 200 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte | 90 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | niet van toepassing |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | 13 cm |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Dak (huisbed) | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om om te bouwen tot twee bedden | Ja |
| Type bed | tweepersoons stapelbedden |
| Bedmaat | 90x200 |
| produktu | 90x200 |
| Kleur van het bed | Grafietkleurige |
| Kinderleeftijd | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| rzut 360 | Lozeczko_POLA |
| ID materacy | 12191, 10782, 3763, 10467, 13110, 13134, 10547, 10580, 13122 |
| Ilość materacy | 2 |
