LUK 90x180 grafiet stapelbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd wordt op LUK:
- denkt aan veiligheid Ontworpen met de veiligheid van kinderen in gedachten.
- niet van slag door verandering Kan worden aangepast aan individuele behoeften en voorkeuren.
- een goede investering Zal kinderen jarenlang van dienst zijn.
- houdt van een goede nachtrust De veiligheid en rustige slaap van een kind hebben de hoogste prioriteit.
- op jou afgestemd Het heeft een universeel gemonteerde L/R-ladder.
- houdt zich aan de regels Het voldoet aan strikte veiligheidsnormen.
Het grafietkleurige LUK stapelbed 90x180 is jouw manier om een kinderkamer succesvol te renoveren
Het kiezen van een kinderbed voor een kinderkamer is niet de eenvoudigste taak. Je doet immers alles om ervoor te zorgen dat je kinderen rustig in slaap vallen en uitgerust wakker worden. Bij Lano Furniture hebben we een bewezen manier om een kamer voor een kind in te richten zodat je het beste garandeert voor je kleintjes. Het LUK stapelbed is het antwoord op alle behoeften van je geliefde kinderen. De belangrijkste eigenschap van het LUK stapelbed voor een kind? Natuurlijk de hoge kwaliteit van de materialen waarvan het is gemaakt. We hebben ons LUK stapelbed gemaakt van hoogwaardig grenenhout. Het is ongelooflijk veilig en zal je kleintjes jarenlang van dienst zijn. Een combinatie van kwaliteit en uitstekend vakmanschap? Dat is simpelweg de definitie van het LUK kinderbed.
Lano Furniture maakt het mogelijk het grafietkleurige LUK stapelbed te personaliseren
Bij het ontwerpen van een kamer voor je kleintjes probeer je al hun dromen te vervullen. Het LUK stapelbed kan volledig worden aangepast. Bepaal of het LUK kinderbed van Lano Furniture lades moet hebben, zorg voor de juiste hoogte van de veiligheidsrails en bepaal waar je de comfortabele ladder wilt plaatsen. De juiste configuratie van het LUK stapelbed maakt het tot de favoriete rustplek van je kinderen voor vele jaren. Natuurlijk let je op de lades van het LUK kinderbed en de juiste matras. Maar niets is zo belangrijk als de veilige en rustige slaap van je kinderen. Voor ons, als Lano Furniture, is de veiligheid van onze jongste klanten de hoogste prioriteit. Daarom hebben we het LUK stapelbed gecreëerd dat voldoet aan zelfs de strengste eisen van ouders.

Het klassieke grafietkleurige LUK stapelbed past in elk interieur
Ben je van plan een kleine renovatie thuis? Of bereid je misschien een kamer voor broers en zussen voor? Hoe lang je ook al op zoek bent naar de juiste meubels voor de kamer van je kleintjes, je moet zeker het aanbod van Lano Furniture bekijken. Wij selecteren zorgvuldig de materialen die worden gebruikt voor onze kinderbedden. Het is niet de moeite waard compromissen te sluiten. Kies het LUK stapelbed en geniet van alles wat het te bieden heeft.

Hoi, leer mij beter kennen!
Voordat je je definitieve keuze maakt, maak kennis met elke afmeting van LUK, aangegeven op de tekening naast ➔

Ontdek het LUK stapelbed
Aanvullende informatie over foto's en kleuren van bedden van Lano Furniture
Foto's en kleuren van de bedden kunnen licht afwijken van het daadwerkelijke product. Dit komt door de instellingen van je computerscherm of ander apparaat. De weergegeven foto's zijn uitsluitend ter illustratie.
Vergrote ruimte in Lano stapelbedden – meer plaats voor de vrijheid en veiligheid van je kind
In de context van kinderbedden en vooral stapelbedden verwijst vergrote ruimte naar de afstand tussen het onderste en bovenste slaapgedeelte. Het is een belangrijk element dat voldoende ruimte biedt voor een kind dat op het onderste niveau slaapt. Een optimale extra ruimte in stapelbedden garandeert dat het kind genoeg hoofdruimte heeft, wat het comfort verhoogt en het risico op stoten vermindert. Bij hoogslapers vergroot extra ruimte de plaats onder het bed, die vaak wordt gebruikt voor opslag of het schoonmaken vergemakkelijkt. In beide gevallen is een vergrote ruimte de sleutel tot comfort, functionaliteit en veiligheid.
Technische gegevens
| Type | stapelbed met extra bed |
| Model | LUK |
| Aantal personen | 3 |
| Kleur | grafiet |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 90x180 |
| Draagvermogen | 100 kg per slaapoppervlak |
| Bedlengte | 188 cm |
| Bedbreedte | 97 cm |
| Bedhoogte | 160,5 cm |
| Gewicht | 74 kg |
| Reling | in de set horizontaal vast |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | optioneel 2 lades (Apart verkocht) |
| Materiaal van de laden | spaanplaat |
| Verhoging van de ruimte | optioneel |
| Om te bouwen tot twee bedden | ja |
| Matraslengte | 180 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | 170 cm |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | 90 cm |
| Maximale matrashoogte | 90 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | 8 cm |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | 13 cm |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Dak (huisbed) | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Uittrekbare lades | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om de vrije hoogte te verhogen | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om om te bouwen tot twee bedden | Ja |
| Type bed | driepersoons stapelbedden |
| Bedmaat | 90x180 |
| produktu | 90x180 |
| Kleur van het bed | Grafietkleurige |
| Kinderleeftijd | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor schoolkinderen (7–12 jaar) |
| rzut 360 | Lozeczko_LUK |
| ID materacy | 12189, 10780, 10422, 10465, 13108, 13132, 10545, 10578, 13120 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Logeermatras | 12188, 10442, 10761, 10485, 10402 |
| additional Laden | 13323 |
| additional Verhoogde doorrijhoogte 22 cm | 13309 |
