LUK 80x170 grafiet stapelbed Lano Meubels
De actie loopt tot 5 mei 2026
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd wordt op LUK:
- denkt aan veiligheid Ontworpen met de veiligheid van kinderen in gedachten.
- ongevoelig voor verandering Kan worden aangepast aan individuele behoeften en voorkeuren.
- een goede investering Zal kinderen jarenlang van dienst zijn.
- houdt van een goede nachtrust De veiligheid en rustige slaap van je kind hebben de hoogste prioriteit.
- op maat gemaakt voor jou Heeft een universeel links/rechts monteerbare ladder.
- houdt zich aan de regels Voldoet aan strenge veiligheidsnormen.

Ontdek nieuwe interieurmogelijkheden met het grafietkleurige LUK 80x170 stapelbed van Lano Furniture
Het kiezen van een kinderbed voor een kinderkamer is geen gemakkelijke taak. Je doet immers alles om ervoor te zorgen dat je kinderen rustig in slaap vallen en uitgerust wakker worden. Bij Lano Furniture hebben we een bewezen manier om een kinderkamer in te richten zodat je zeker weet dat je het beste voor je kleintjes kiest. Het LUK stapelbed is het antwoord op alle behoeften van je geliefde kinderen. Wat is het belangrijkste aan het LUK stapelbed voor kinderen? Natuurlijk de hoge kwaliteit van de materialen waaruit het is gemaakt. Ons LUK stapelbed is vervaardigd uit hoogwaardig grenenhout. Het is bijzonder veilig en zal je kinderen jarenlang van dienst zijn. Een combinatie van kwaliteit en uitstekend vakmanschap? Dat is precies de definitie van het LUK kinderbed.
Het grafietkleurige LUK stapelbed – precies wat je nodig hebt
Bij het ontwerpen van een kamer voor je kleintjes probeer je al hun dromen waar te maken. Het LUK stapelbed kan volledig worden gepersonaliseerd. Bepaal of het LUK kinderbed van Lano Furniture lades moet hebben, zorg voor de juiste hoogte van de veiligheidsrails en kies waar de comfortabele ladder moet komen. Het juiste afstemmen van het LUK stapelbed zal ervoor zorgen dat het jarenlang de favoriete rustplek van je kinderen wordt. Natuurlijk let je op elementen zoals de lades van het LUK kinderbed of het juiste matras. Maar niets is belangrijker dan de veilige en rustige slaap van je kinderen. Voor ons, bij Lano Furniture, is de veiligheid van onze jongste klanten de hoogste prioriteit. Daarom hebben wij het LUK stapelbed ontwikkeld, dat voldoet aan zelfs de strengste eisen van ouders.

Jouw kinderen zullen hun slaapruimte waarderen met het grafietkleurige LUK stapelbed van Lano Furniture
Ben je van plan om thuis een kleine renovatie uit te voeren? Of bereid je een kamer voor broers en zussen voor? Hoe lang je ook hebt gezocht naar het juiste meubilair voor de kamer van je kleintjes, je zou zeker het aanbod van Lano Furniture moeten bekijken. Wij selecteren zorgvuldig de materialen die worden gebruikt voor onze kinderbedden. Het loont niet om concessies te doen. Kies het LUK stapelbed en geniet van alles wat het te bieden heeft.

Hoi, leer mij beter kennen!
Voordat je je uiteindelijke keuze maakt, maak je kennis met elke afmeting van LUK, aangegeven op de tekening hiernaast ➔

Ontdek het LUK stapelbed
Aanvullende informatie over foto’s en kleuren van bedden van Lano Furniture
Foto’s en kleuren van de bedden kunnen enigszins afwijken van het daadwerkelijke product. Dit komt door de instellingen van je computerscherm of ander apparaat. De getoonde foto’s dienen uitsluitend ter illustratie.
Verhoogde ruimte in Lano stapelbedden – meer vrijheid en veiligheid voor je kind
In de context van kinderbedden en vooral stapelbedden verwijst verhoogde ruimte naar de afstand tussen de onderste en bovenste slaapniveaus. Dit is een belangrijk element dat zorgt voor voldoende ruimte voor een kind dat op het onderste niveau slaapt. Een optimale extra ruimte in stapelbedden garandeert dat het kind voldoende hoofdruimte heeft, wat het comfort verhoogt en het risico op stoten vermindert bij het opstaan. Bij hoogslapers vergroot extra ruimte de hoeveelheid beschikbare ruimte onder het bed, wat vaak wordt gebruikt voor opslag of het eenvoudiger maakt om schoon te maken. In beide gevallen is extra ruimte de sleutel tot comfort, functionaliteit en veiligheid.
Technische gegevens
| Type | stapelbed met extra bed |
| Model | LUK |
| Aantal personen | 3 |
| Kleur | grafiet |
| Afwerking | gecertificeerd, veilig voor kinderen, halfmat |
| Afmeting | 80x170 |
| Draagvermogen | 100 kg per slaapoppervlak |
| Bedlengte | 178 cm |
| Bedbreedte | 87 cm |
| Bedhoogte | 160,5 cm |
| Gewicht | 69 kg |
| Reling | in de set horizontaal vast |
| Ladder | verticale ladder |
| Laden | optioneel 2 lades (Apart verkocht) |
| Materiaal van de laden | spaanplaat |
| Verhoging van de ruimte | optioneel |
| Om te bouwen tot twee bedden | ja |
| Matraslengte | 170 cm |
| Matraslengte voor uitschuifbaar gedeelte | 160 cm |
| Matrasbreedte voor uitschuifbaar gedeelte | 80 cm |
| Maximale matrashoogte | 80 cm |
| Maximale matrashoogte (uitschuifbaar gedeelte) | 8 cm |
| Maximale matrashoogte (bovenmatras) | 13 cm |
| Frame | grenenhout; lijm; waterverf |
| Lattenbodem | FLEX berkenhout |
| Onderhoud | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Verpakking | het product is verpakt in drie pakketten |
| Prijs is inclusief | bed; frame; montageset; montagehandleiding |
| Certificaten | EN 747, REACH, FSC, Veiligheidsverklaring |
| Eigenschappen van het bed__Dak (huisbed) | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Inclusief bedhekje | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Uittrekbare lades | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om de vrije hoogte te verhogen | Ja |
| Eigenschappen van het bed__Mogelijkheid om om te bouwen tot twee bedden | Ja |
| Type bed | driepersoons stapelbedden |
| Bedmaat | 80x170 |
| produktu | 80x170 |
| Kleur van het bed | Grafietkleurige |
| Kinderleeftijd | Bedden voor kleuters (4–6 jaar) |
| Bedden voor kleuters (4–6 jaar) | Bedden voor kleuters (4–6 jaar) |
| rzut 360 | Lozeczko_LUK |
| ID materacy | 12182, 10773, 10416, 10458, 14446, 14435, 10538, 10571, 14459 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Logeermatras | 12181, 10435, 10752, 10478, 10395 |
| additional Laden | 13323 |
| additional Verhoogde doorrijhoogte 22 cm | 13309 |
