TIGER 80x180 medium hard 13 cm masserend geprofileerd schuimmatras Lano Meubels
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom je verliefd zult worden op de TIGER-matras:
- past zich aan Heeft Tiger-schuim dat zich perfect aanpast aan de vorm van het lichaam en een geweldig slaapcomfort biedt.
- houdt van massages Het snijsysteem op het oppervlak van de matras masseert het lichaam en bevordert de bloedsomloop.
- houdt van netheid De hoes zorgt voor uitstekende ventilatie, vermindert vocht en de ontwikkeling van mijten en zorgt voor een hygiënische slaap.
- is een schoonmaakfreak De hoes houdt van wassen tot 60 °C, waardoor de matras gemakkelijk hygiënisch en fris blijft voor het kind ingeschakeld.

TIGER matras: Perfecte aanpassing aan de lichaamsvorm van de kleintjes
Duurzaamheid, ademend vermogen, lange levensduur, hoge hygiëne. Dit is een korte beschrijving van het TIGER matras, dat zich kenmerkt door zijn speciale massageschuim. Bent u op zoek naar een model dat de ontwikkeling van schimmels en mijten minimaliseert, dan is dit het product voor u. Het hierboven genoemde tijgerschuim is bijzonder elastisch en heeft waardevolle ademende eigenschappen, vooral voor een kindermatras. Zowel voor de peuter als voor het oudere kind wordt comfortabel slapen niet alleen gegarandeerd door de genoemde oplossingen, maar ook door de gewenste gemiddelde stevigheid van dergelijke modellen. Lees verder. Voeg aan al deze voordelen de aanpassing aan de lichaamsvorm van de eigenaar toe, en je hebt het recept voor een effectieve en diepe - in één woord, luxueuze slaap van je kind.
Elasticiteit en massagegevoel: ontspanning met de TIGER matras
Bij de middelharde TIGER matras is aanpassing aan de vorm van het lichaam niet alleen mogelijk, maar ook uiterst eenvoudig. Waarom? Wat maakt deze slaapmatras bijzonder?
- Matras met massageschuim is gebaseerd op een speciale constructie met een systeem van sneden in het oppervlak. Deze veroorzaken een subtiele druk op de individuele lichaamspunten van de persoon die erop slaapt. Dit betekent dat de nachtrust van uw kind een hoger comfortniveau bereikt en ook de bloedcirculatie verbetert.
- Elastisch matras met een massageschuiminlegstuk biedt een zacht massagegevoel - en dit maakt de slaap van uw kind nog aangenamer. En - wat minstens zo belangrijk is - stiller.
- Unieke structuur, die u herkent aan het blok van zeer elastisch schuim - dit is verantwoordelijk voor de betrouwbare ventilatie van de Lano Meubels TIGER matras.
- Ademend schuim, wat dit model tot de beste matras voor kinderen met luchtwegaandoeningen maakt - de doordachte structuur vermindert niet alleen de ophoping van vocht, maar ook van mijten en schimmels. Besteed speciale aandacht aan deze eigenschappen als u het risico op allergische reacties bij uw kind wilt verkleinen.

Praktisch en esthetisch: de TIGER matrashoes kenmerkt zich door zijn structuur
Weet u niet zeker welke matras geschikt is voor uw kind? Eentje die geleverd wordt met een stevige en praktische hoes. Het door ons gepresenteerde model voldoet ongetwijfeld aan dit criterium. Het beste bewijs hiervoor is de unieke constructie, die bestaat uit:
- 3D mesh - herkenbaar aan de karakteristieke structuur met grote, mooi gepresenteerde steken.
- Tencel stof - nauwkeurig gewatteerd en samengesteld uit vezels van natuurlijk hout. Dankzij deze eigenschap neemt de hoes moeiteloos vocht op en verdampt het.
Het hoge ademend vermogen van de TIGER matras zorgt ervoor dat u zich geen zorgen hoeft te maken over het slaapcomfort van uw kind. Overmatig zweten en vochtophoping behoren eindelijk tot het verleden. Beter slapen, beter welzijn – niet alleen voor het kind, maar ook voor u. Dit zijn voldoende argumenten om de slaapkamer van uw kind aan te vullen met de TIGER matras.

Aanvullende informatie over Lano Meubels matrassen
De materialen die bij de productie van de matrassen worden gebruikt, zoals polyurethaanschuim, latex en visco, kenmerken zich door een hoge compressie- en elasticiteitsgraad. Daarom behouden wij ons het recht voor om maattoleranties toe te passen: +/- 2% voor de breedte en lengte en +/- 1 cm voor de hoogte van de matras. De werkelijke kleuren van de materialen kunnen afwijken van de kleuren op de foto, zonder dat dit invloed heeft op de eigenschappen ervan.
Technische gegevens
| Model | TIGER |
| Type | schuimmatras |
| Vulling | Hoos Tencel + 3D net apaianka HR tiger 12 cm, Molet schuim - masserend 1 cm |
| Maat | 80x180 |
| Dikte | 13 cm |
| Hardheid | gemiddeld hard |
| Gebruikszijde | aan beide zijden |
| Draagvermogen van de matras | 110 kg |
| Gewicht van de matras | 10-15 kg |
| Hoes | ja |
| Mogelijkheid om de hoes te wassen | ja – 60 graden |
| Voor wie? | kinderen en volwassenen |
| Certificaten | OEKO-TEX, VEILIGHEIDSVERKLARING |
| Eigenschappen van de matras__Hoes | Ja |
| Type matras | Ortopedické matrace |
| Matrasstevigheid | Stredne tvrdé matrace |
| Matrasdikte | 13 cm |
| Matrasmaat | 80x180 |
| Leeftijd van de gebruiker | Matrace pre tínedžerov 10+ rokov |
