VOLINI 80x170 middelhard 11 cm traagschuimmatras met schuim Lano Meubels
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom u verliefd zult worden op de VOLINI-matras:
- waardeert functionaliteit Heeft twee bruikbare kanten.
- begrijpt de behoeften van kinderen Past zich perfect aan de behoeften van de gebruiker aan.
- compatibel met de wasmachine Is kindvriendelijk en wasbaar.
- kan veel verdragen Behoudt zijn eigenschappen vele jaren.

Welk effect heeft de keuze voor het kindermatras VOLINI 80x170?
De VOLINI slaapmatras biedt de juiste ondersteuning voor uw rug tijdens uw slaap en zorgt ervoor dat de spieren rondom uw wervelkolom kunnen ontspannen. Daarom voelt u zich zo goed na een nacht op een goed uitgekozen matras en wordt u wakker zonder rugpijn. Ontdek waarom het de moeite waard is om voor de VOLINI kindermatras te kiezen en hoe u kinderen de slaapkwaliteit kunt geven die ze nodig hebben voor hun ontwikkeling.
Hoe werkt het thermo-elastische schuim in de VOLINI 80x170 kindermatras?
De VOLINI slaapmatras van thermo-elastisch schuim reageert op de lichaamstemperatuur van het menselijk lichaam. Naarmate het oppervlak warmer wordt, geeft het geleidelijk en nauwkeurig mee en past het zich zo optimaal aan de lichaamscontouren van de slaper aan. Dit zorgt voor een uiterst comfortabele slaaphouding. Juist daarom zijn thermo-elastische schuimmatrassen zo populair gebleken bij gebruikers met verschillende voorkeuren. Ze passen zich zoveel mogelijk aan de behoeften van gebruikers aan, zelfs die welke nog steeds groeien.

De kindermatras VOLINI 80x170 - de belangrijkste voordelen
Dankzij de dubbelzijdige constructie van de VOLINI matras kunt u beide kanten gebruiken. Zo voorkom je blijvende vervorming en kun je de matras veel langer gebruiken. Ook de matrashoes mag niet vergeten worden. Deze is gemaakt van een aangenaam, ademend materiaal dat zorgt voor optimaal slaapcomfort. De hoes is gemakkelijk schoon te houden, omdat deze eenvoudig in de wasmachine gewassen kan worden.
Hoe kan het kindermatras VOLINI 80x170 worden aangepast aan de behoeften van kinderen?
In de winkel Lano Furniture vindt u prachtige en functionele kinderbedden die u in een set met het VOLINI slaapmatras kunt kopen om zo een comfortabele slaapplek voor uw kind te creëren. Is het interieurontwerp al afgerond? Koop gewoon de VOLINI matras.
Bestel het kindermatras VOLINI 80x170 met extra opties
Het kan zijn dat u de grote pakketten niet zelf naar uw appartement kunt dragen of dat u geen geschikte hulp kunt regelen. Maak je geen zorgen, wij zijn er om je te helpen. Kies voor bezorging van het VOLINI slaapmatras inclusief transport en uitpakken. Selecteer eenvoudig de juiste optie bij het bestellen en geniet van het welverdiende comfort!

Aanvullende informatie over Lano Meubels matrassen
De materialen die bij de productie van de matrassen worden gebruikt, zoals polyurethaanschuim, latex en visco, kenmerken zich door een hoge compressie- en elasticiteitsgraad. Daarom behouden wij ons het recht voor om maattoleranties toe te passen: +/- 2% voor de breedte en lengte en +/- 1 cm voor de hoogte van de matras. De werkelijke kleuren van de materialen kunnen afwijken van de kleuren op de foto, zonder dat dit invloed heeft op de eigenschappen ervan.
Technische gegevens
| Model | VOLINI |
| Type | schuimmatras |
| Vulling | Polyurethaan schuim T35/ hoog-elastisch – 8 cm, Visco – 4 cm, Hoes – 1 cm |
| Maat | 80x170 |
| Dikte | 11 cm |
| Hardheid | gemiddeld hard |
| Gebruikszijde | aan beide zijden |
| Draagvermogen van de matras | 70 kg |
| Gewicht van de matras | 10-15 kg |
| Hoes | ja |
| Mogelijkheid om de hoes te wassen | ja – tot 60 graden |
| Voor wie? | kind |
| Certificaten | OEKO-TEX, HYGIËNISCHE CERTIFICAT |
| Eigenschappen van de matras__Hoes | Ja |
| Type matras | Penové matrace |
| Matrasstevigheid | Stredne tvrdé matrace |
| Matrasdikte | 11 cm |
| Matrasmaat | 80x170 |
| Leeftijd van de gebruiker | Matrace pre deti 5-10 rokov |
