MALIA 70x150 middelhard 15 cm schuim-kokosmatras Lano Meubels
Wij waarderen uw tijd, daarom wordt het product zo snel mogelijk verzonden.
Om je extra kosten te besparen, bieden wij gratis verzending vanaf €299.
Tot 60 dagen retourrecht stelt u in staat om verliefd te worden op ons product.
In de eerste twee jaar na aankoop staan we voor u klaar en zorgen we voor uw gemoedsrust en veiligheid.
Beschrijving
Redenen waarom u verliefd zult worden op de MALIA-matras:
- houdt van comfort Biedt gemak en ondersteuning tijdens het slapen.
- helpt te ontspannen Vermindert de druk op stresspunten.
- is veelzijdig Een laag gesneden schuim reguleert de temperatuur.
- waardeert kwaliteit Gemaakt van hoogwaardige materialen.

Word vanaf het eerste moment verliefd op de MALIA 90x190 matras
Wilt u uw kinderen uitgebreid verzorgen? Vraagt u zich af hoe u de slaap van uw kleintje kunt verbeteren? Een betere match bestaat er niet. Bij Lano Meble hebben we een uniek aanbod samengesteld, waaronder de MALIA schuim-kokosmatras. Dit uitstekende product is perfect voor kleinere en iets grotere nakomelingen. Bovendien is het verkrijgbaar in verschillende maten, zodat u het eenvoudig kunt aanpassen aan een van onze kinderbedden. Het matras van een kind is immers een van de belangrijkste factoren die van invloed zijn op een gezonde slaap. Bekijk zeker de eigenschappen van onze MALIA slaapmatras en geef uw kleintjes de beste nachtrust. Wij wachten op u bij Lano Meble.
Word meteen verliefd op de MALIA matras in de maat 90x190
Hoe moet een goede slaapmatras eruitzien? Bovenal moet het uitgerust zijn met betrouwbare mechanismen die de slaapkwaliteit van uw kinderen verbeteren. Bij Lano Meble weten we dat u de beste zorg voor uw kinderen wilt. Daarom willen wij u graag kennis laten maken met ons unieke kindermatras MALIA. Het is gemaakt van hoogwaardig schuim dat de kleintjes comfort en gemak biedt tijdens het slapen. Bovendien beschikt ons matras over een kokosmat die zorgt voor de juiste warmteregulatie van het kind en een goede afvoer van vocht. Dankzij dergelijke oplossingen voorkomt het MALIA slaapmatras overmatig zweten 's nachts en slaapt uw kind rustig totdat de wekker gaat. Foammatrassen van Lano Meble behoren tot uw favoriete producten. Dat is niet zo vreemd, want ze passen zich perfect aan de vorm van het lichaam aan, zijn allergievriendelijk en zorgen bovendien 's nachts voor een goede warmteregulatie. Kies een slaapmatras waar uw kind dol op zal zijn. Kies voor de hoogste kwaliteit, verpakt in de onopvallende MALIA schuim-kokosmatras van Lano Meble. Bekijk ook wat het nog meer te bieden heeft.

Ontdek alles wat we voor de kleintjes hebben voorbereid bij Lano Meble
Lano Meble staat niet alleen voor uitstekende kindermatrassen die een gezonde slaap bevorderen. Er zijn ook grenenhouten bedden inbegrepen voor de kleine schatten. Door deze uitgebreide set aan te bieden — een ledikant van grenenhout en een slaapmatras — zorgen we ervoor dat uw kinderen goed uitgerust zijn en ondersteunen we hun ontwikkeling elke dag. Bij Lano Meble besteden we aandacht aan elk detail, omdat we weten dat we producten maken voor zowel de jongste als de oudere kinderen. Aarzel niet en bestel vandaag nog uitstekende producten voor uw kleintjes. Bij Lano Meble garanderen we dat u zich de luxe van kleurrijke dromen kunt veroorloven. Ontdek meer over ons complete assortiment meubelen, bedden en kindermatrassen bij Lano Meble. Veel ouders vertrouwen Lano Meble al en bevelen ons graag aan bij hun vrienden en familie. Maak deel uit van onze tevreden klantenkring bij Lano Meble.

Aanvullende informatie over Lano Meubels matrassen
De materialen die bij de productie van de matrassen worden gebruikt, zoals polyurethaanschuim, latex en visco, kenmerken zich door een hoge compressie- en elasticiteitsgraad. Daarom behouden wij ons het recht voor om maattoleranties toe te passen: +/- 2% voor de breedte en lengte en +/- 1 cm voor de hoogte van de matras. De werkelijke kleuren van de materialen kunnen afwijken van de kleuren op de foto, zonder dat dit invloed heeft op de eigenschappen ervan.
Technische gegevens
| Model | MALIA |
| Type | schuimmatras |
| Vulling | Polyurethaan schuim T25 – 10 cm, Gesneden schuim T35 – 4 cm, Kokosmat – 1 cm, Hoes – 1 cm |
| Maat | 70x150 |
| Dikte | 15 cm |
| Hardheid | gemiddeld hard |
| Gebruikszijde | aan beide zijden |
| Draagvermogen van de matras | 100 kg |
| Gewicht van de matras | 10-15 kg |
| Hoes | ja |
| Mogelijkheid om de hoes te wassen | ja – tot 60 graden |
| Voor wie? | kind en volwassene |
| Certificaten | OEKO-TEX, HYGIËNISCHE CERTIFICAT |
| Eigenschappen van de matras__Hoes | Ja |
| Type matras | Penové matrace |
| Matrasstevigheid | Stredne tvrdé matrace |
| Matrasdikte | 15 cm |
| Matrasmaat | 70x150 |
| Leeftijd van de gebruiker | Matrace pre dospelých |
